• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Minister Nurmohamed sluit alle telefoonlijnen OW

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 maart 2021 03:00
in Nieuws
telefoon

GFC NIEUWSREDACTIE- De minister van Openbare Werken, Riad Nurmohamed, heeft de opdracht gegeven om alle telefoonlijnen van zijn ministerie af te sluiten.

Het ministerie zit met een schuld van SRD 700 miljoen. “Het is een harde beslissing, maar ik kan geen rekeningen van miljoenen meer toestaan in deze tijd. Vanaf de minister tot de laatste laag zal worden afgesloten”, zegt de minister.

De minister is bezig met het doorvoeren van een aantal harde maatregelen om het ministerie operationeel te houden. “We weten allemaal hoeveel de burgerij te klagen heeft over dit ministerie, dus moeten we zaken anders doen.” Volgens Nurmohamed is het afsluiten van de telefoonlijnen slechts een van de maatregelen. “Het beleid houdt verder in dat wij gebouwen zullen inkrimpen, personeelsbestand zullen inkrimpen en taken inkrimpen. We moeten naar dat stukje hervorming en deze maatregelen gelden voor alle districten”, stelde de bewindsman.

Er zullen niet à la dol ontslagen vallen, maar volgens de minister, zal er wel gekeken worden naar de efficiëntie van het personeel.

BEKIJK OOK: OW-minister Nurmohamed: ministerie geen aannemer, nog minder sociale instelling

ShareTweetSendSend

Meer berichten

koffie cafe bar restaurant thee
Lifestyle

Koffiedranken winnen snel terrein in Paramaribo ondanks hoge prijzen

vrouw oud bejaard senior hindoe eenzaam
Lifestyle

Suriname ziet nu ook groeiende eenzaamheid onder ouderen zoals in Nederland

Asfalt
Suriname

SRD 125 miljoen voor aanpak slechte wegen in Suriname

[Aggregator] Downloaded image for imported item #435293
Suriname

KPS en Chinese ambassade zetten in op intensievere samenwerking

sociale media whatsapp
Suriname

Oproep voor gezamenlijke banking-app in Suriname

IMF EFF 117 billion tranche smk mojo 222 sk
Suriname

Surinaamse delegatie naar jaarlijkse voorjaarsvergadering IMF

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws