• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Minister Mac Andrew ontvangt ambassadeur VS voor beleefdheidsbezoek

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
5 april 2023 01:35 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 13:45
in Nieuws
mac andrew

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Steven Mac Andrew van Arbeid Werkgelegenheid & Jeugdzaken (AWJ), heeft de nieuwe ambassadeur van de Verenigde Staten van Amerika, Robert Faucher, op dinsdag 4 april 2023 voor een beleefdheidsbezoek ontvangen.

De bewindsman heeft ambassadeur Faucher bij deze gelegenheid in grote lijnen geïnformeerd over het beleid van het ministerie. De diplomaat heeft hierbij vooral interesse getoond in het jeugdbeleid en de situatie van jongeren in Suriname.

Minister Mac Andrew informeerde hem omstandig over de reeds genomen stappen en nog te ondernemen stappen tegen kinderarbeid en de vorderingen die het ministerie boekt om zowel risico- als kansarme jongeren zelfredzaam te maken.

De ambassadeur stelde vragen over zowel kinderarbeid in het achterland als de rol van de Stichting Arbeidsmobilisatie en Ontwikkeling (SAO) en de Stichting Productieve Werk Eenheden (SPWE) in relatie tot het werkgelegenheidsbeleid enerzijds en anderzijds het beleid om risico- en kansarme jongeren in sociaaleconomisch opzicht weerbaar te maken.

Voorts is ambassadeur Faucher samen met the United States Agency for International Development (USAID) voornemens om mogelijkheden bekijken om ondersteuning te geven aan het jeugdbeleid, verdere skills ontwikkeling en aan de verhoging van de mentale weerbaarheid van de doelgroep.

Hiertoe zal de mogelijkheid bekeken worden om een meeting te in te plannen met de directeur van USAID, die Suriname binnenkort zal aandoen.

Mis dit niet:

Koeler weer in december kan gunstig uitpakken voor Surinaamse stroomrekening

Pas gerenoveerde school in Beekhuyzen opnieuw bestolen: kinderen kunnen toiletten niet doorspoelen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Minder hitte kan elektriciteitsverbruik in Suriname terugdringen.
Suriname

Koeler weer in december kan gunstig uitpakken voor Surinaamse stroomrekening

De pas gerenoveerde Julius Labatoschool kampt met wateroverlast en kapotte sanitaire voorzieningen na diefstal van kranen en koperen leidingen. Foto: CDS
Suriname

Pas gerenoveerde school in Beekhuyzen opnieuw bestolen: kinderen kunnen toiletten niet doorspoelen

Roken sigaret kind
Lifestyle

KIVC wil dat Suriname roken in de omgeving van kinderen strafbaar maakt

Regering koppelt nieuw verkeersdashboard aan intensievere handhaving.
Suriname

68 landen doen aanbevelingen aan Suriname over mensenrechten tijdens VN-beoordeling

Julio Irokromo presenteert nieuwe collectie in Nicaragua
Suriname

Surinaamse modeontwerper en zanger trekken aandacht tijdens internationaal evenement in Nicaragua

Johan Adolf Pengel Luchthaven
Suriname

Paspoortcontrole op luchthaven Zanderij niet door alle reizigers als onvriendelijk ervaren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws