• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Mensen ook in staat om gif te ‘spuwen’ net als slangen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 March 2021 19:34
in Nieuws
peter neumann B311mBDkZbo unsplash

GFC NIEUWSREDACTIE- Volgens een baanbrekende studie kunnen mensen een slangachtig vermogen ontwikkelen om gif te ‘spuwen’.

Uit de studie blijkt dat mensen, maar ook muizen de genetische codering hebben die nodig is om gifklieren te ontwikkelen die zouden kunnen helpen om prooien te verlammen of zelfs te doden.

De wetenschappers beweren dat zij de benodigde genetische basis hebben ontdekt die oraal gif mogelijk maakt bij zowel reptielen als zoogdieren, schrijft Daily Star.

Dit is het eerste concreet bewijs van een link tussen oraal gif bij reptielen en speekselklieren bij mensen. De studie – die gepubliceerd is in de PNAS journal, indiceert dat terwijl mensen en muizen niet giftig zijn, hun speekselklieren onder bepaalde ecologische omstandigheden wel die potentie hebben.

BEKIJK OOK: Ruim 900 euro boete voor vrouw die vreemdging met iemand van hetzelfde geslacht

ShareTweetSend

Meer berichten

docent leerkracht school leerlin student
Lifestyle

Pinas waarschuwt voor achteruitgang door weigering bevolking om kennis te verbreden

Frisdrank
Gezondheid

Gezoete softdrinks vergroten risico op orgaanschade, veel onwetendheid in Suriname

man oog 1
Lifestyle

Zoon uit Paramaribo wil wraak nemen op Nederlandse ex-vriend van zijn moeder

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws