• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Meisje van 15 jaar in Paramaribo haat alle baby’s en kleine kinderen en trapt op hun voeten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 februari 2021 10:07
in Nieuws
boos

GFC NIEUWSREDACTIE- Er is deze week hulp gezocht voor een tienermeisje uit Paramaribo dat een enorme haat heeft ontwikkeld tegen alle baby’s en kleine kinderen.

De tiener heeft haar haatgevoelens niet onder stoelen of banken geschoven en vaker openlijk met haar ouders hierover gesproken. Het meisje heeft toegegeven dat ze vaker tijdens gelegenheden expres op de tenen van kinderen is gaan staan om ze pijn te doen.

Ze verontschuldigde zich vervolgens en wekte de indruk dat het een ongelukje was. De onschuldige kindjes even pijn doen geeft haar een kick.

De ouders hebben deze week een gesprek gevoerd met de directie van de G.H. Foundation die psychologische hulp heeft aangeboden.

“De problemen zijn wellicht ontstaan nadat de ouders een nakomeling kregen en het meisje dat het enigste kind was minder aandacht kreeg van haar moeder en vader”.

“Maar uiteindelijk zullen verdere psychologische gesprekken met haar meer duidelijkheid hierin moeten brengen”, zegt Jennifer Atmo van de Foundation aan GFC Nieuws.

Opvallend detail is dat de ouders erachter zijn gekomen dat het Surinaamse tienermeisje extreme websites en sociale fora heeft bezocht waarbij geweld subtiel wordt verheerlijkt.

Pedagogen waarschuwen ten overvloede om het internetbezoek van jonge kinderen goed in de gaten te houden. Vooral pubers zijn een makkelijk prooi voor kwaadwilligen die via het internet invloed willen uitoefenen op hun gedachtegangen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

hindoe heer man kantoor werk
Lifestyle

Indiërs kunnen nu makkelijker naar Europa, maar gaat dat ten koste van Surinamers?

training inheemsen vids
Suriname

Inheemse dorpen vergroten kennis over dataverzameling en landgebruik

hacker Cyber aanval
Suriname

Georganiseerde trollenacties van de VHP gericht tegen regering-Simons gaande, beweert Pinas

Politie zoekt eigenaar van oven die werd aangetroffen bij verdachte op fiets
Suriname

Man aangehouden met splinternieuwe oven op fiets in Paramaribo

dc's burgervader
Gezondheid

Volksgezondheid informeert districtscommissarissen over aanpak chikungunya

boodschappen winkel levensmiddelen
Suriname

PL Ondro Broki Zondagmarkt opent feestelijk in Beekhuizen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws