• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Mannen voelen zich meer aangetrokken tot vrouwen met lange wimpers

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
10 maart 2023 22:00
in Lifestyle
wimpers ogen

GFC LIFESTYLEREDACTIE- De mens gebruikt in eerste instantie gelaatstrekken om aantrekkelijkheid te beoordelen.

Deskundigen in onder anderen de VS hebben vaker erop gewezen dat ogen en wimpers een grote rol spelen bij dergelijke beoordelingen.

Volgens een studie die is gepubliceerd in Evolutionary Behavioral Sciences, heeft de lengte van de wimpers veel invloed op de aantrekkelijkheidsgraad.

De Amerikaanse influencer Zadana vertelt aan GFC dat lange en dikke wimpers bij dames worden geassocieerd met schoonheid en ook meer vrouwelijkheid. Mannen voelen zich volgens haar meer aangetrokken tot vrouwen met lange wimpers.

“De kans dat een man je veel aantrekkelijker vindt en met je begint te flirten is veel groter wanneer je mooie lange wimpers hebt”, weet ze zeker.

“Maar veel te lange en opvallende wimpers kunnen juist afstotend werken”, waarschuwt ze.

Een beautician van Constantin zegt dat vrouwen steeds vaker verschillende methoden gebruiken om hun ogen te benadrukken. Mascara, eyeliners, valse wimpers, oogschaduw, wimperkrullers en zelfs lotions om de haargroei te bevorderen.

Bekijk ook: Veel vraag in Suriname en Nederland naar gezichtscrème die je huid mooier maakt

Mis dit niet:

Geor Hering ziet graag dat Suriname frisdrank niet langer als normale drank beschouwt

‘Volledige terugbetaling bijstandsuitkering bij verzwijgen woning of perceel in Suriname’

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Hering maakt zich zorgen over kinderen die opgroeien met dagelijkse frisdrank
Lifestyle

Geor Hering ziet graag dat Suriname frisdrank niet langer als normale drank beschouwt

Huis in Suriname? Dan kan je bijstand in gevaar zijn
Lifestyle

‘Volledige terugbetaling bijstandsuitkering bij verzwijgen woning of perceel in Suriname’

Familiebezoek tussen Suriname en Nederland draait vaak niet alleen om geld, maar ook om tijd en verwachtingen. Foto: Schiphol airport
Lifestyle

Familiebezoek uit Suriname botst vaak met het drukke leven in Nederland

Geld en visum als belangrijkste reden waarom Surinaamse familie Nederland minder vaak bezoeken. Foto: Schiphol Airport
Lifestyle

‘Surinamers verwachten familiebezoek uit Nederland, maar omgekeerd komen zij nooit’

Hitte in Paramaribo loopt op tot 37 graden,
Lifestyle

Paramaribo gebukt onder intense hitte, temperaturen lopen op tot 36 graden

Bijstandsuitkering: een reis naar Suriname moet vooraf gemeld worden bij de gemeente, die beoordeelt of het verblijf is toegestaan
Lifestyle

Niet alle Nederlandse uitkeringen kunnen bij verhuizing naar Suriname worden behouden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws