• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

‘Mannen die geen omgang met vrouwen mogen hebben van de kerk worden vaak kindermisbruikers’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
18 June 2021 06:00
in Nieuws
priester

GFC NIEUWSREDACTIE- Mannen die hoge posities bekleden binnen de kerkelijke gemeenschappen en vanwege geloofsregels geen lichamelijke omgang mogen hebben met vrouwen, kunnen niet gezond zijn.

Het is zeer onnatuurlijk en helemaal niet in orde om van een gezonde man te verwachten dat hij celibatair leeft en nooit fysieke liefdesinteracties mag hebben met vrouwen.

Dit gaat in tegen alle regels van de natuur die ons juist “gemaakt heeft” om ons verder te vermenigvuldigen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Artsen vertellen vrouw dat ze een migraineaanval heeft, terwijl ze eigenlijk een beroerte had

Het is mede om die reden dat deze kerkmannen uiteindelijk afschuwelijke handelingen plegen met kleine jongetjes. Wellicht heeft hun geestelijke gezondheid ernstig te lijden onder dit ouderwets kerkverbod.

Dat zegt de populaire Amerikaanse fotografe, producer en regisseur Holly Randall op sociale media. Randall is enkele jaren terug uitgeroepen tot een van de meest invloedrijke vrouwen in de volwassenenindustrie.

Ze is van oordeel dat mannen vrij hun gang moeten kunnen gaan en dat er op dit vlak geen verboden moeten worden opgelegd omdat deze gevaarlijke consequenties met zich kunnen meebrengen.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSend

Meer berichten

Sergio Yanes Preciado
Buitenland

Man breekt neus van Joodse vader voor ogen van zijn kinderen maar krijgt geen straf

koppel man vrouw echtpaar
Lifestyle

Traditionele bruiloft maakt plaats voor samenwonen onder jongeren

tablet medicijn pil
Gezondheid

Menigeen in Suriname weet niet dat smakelijk zuigtabletje vitamine B12 snel kan aanvullen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws