• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man/vrouw-kwestie mondt uit tot burenruzie, verdachte heengezonden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
11 november 2022 18:52
in Nieuws
politie 1

GFC NIEUWSREDACTIE- De politie van Uitvlugt in Paramaribo, Suriname, kreeg op 25 oktober een melding dat er vermoedelijk schoten waren gelost aan de Leysweg.

De wetsdienaren deden de plek voor onderzoek aan en constateerden dat het om een man/vrouw-kwestie ging, waarbij de vermoedelijke verdachte Soeradj S. in een woordenwisseling was geraakt met zijn echtgenote. De vrouw van Soeradj werd niet ter plekke aangetroffen.

Gelet op het feit dat de politie te horen kreeg dat de man een wapen in zijn bezit moest hebben, werd er een onderzoek ingesteld in de woning en de auto van Soeradj. Echter werd er niets aangetroffen en ook geen hulzen op het voorerf van de man gevonden.

De politieambtenaren wendden zich vervolgens tot de buurman Steven L. die aangaf dat de echtgenote van Soeradj uit veiligheidsoverwegingen in zijn woning was. Zowel de echtgenote als Steven gaven de wetsdienaren te kennen dat zij schoten hebben gehoord.

De echtgenote wenste echter geen aangifte tegen haar echtgenoot Soeradj te doen. Met assistentie van de politie kon de vrouw haar lijfkleren nemen, waarna de politie het adres verliet.

Gelet op het feit dat Soeradj heeft kunnen waarnemen waar zijn echtgenote zich na de woordenwisseling schuilhield, heeft hij na het vertrek van de politie Steven bedreigd. De buurman deed op 26 oktober aangifte van deze bedreiging tegen de verdachte Soeradj.

Soeradj is opgespoord en op 1 november door de politie aangehouden. Hij werd voorgeleid en na overleg met het Openbaar Ministerie heengezonden.

De afdeling Recherche Paramaribo is belast met het onderzoek in deze zaak.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

brand explosie
Suriname

Milieuactivisten: Illegale dieselproductie had tijdig gestopt moeten worden

schiphol vliegtuig boeing
Lifestyle

Waarom gaan vluchten naar Paramaribo vaak wel door bij slecht weer?

powisie
Nederland

Toeristen verbijsterd dat Surinaamse overheid klein stuk weg niet herstelt

kerk predikant priester dominee
Lifestyle

Geor Hering waarschuwt voor misleidende adviezen van kerkelijke leiders in Suriname

man senior bejaard oud
Nederland

Nederlandse analist beschuldigt van ouderen- shaming in Suriname

animalstoday schildpadden eieren
Suriname

Bezorgdheid over bescherming schildpaddenseizoen en basisvoorzieningen in Galibi

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws