• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

18-jarige tiener schiet jongeman, 20, neer met jachtgeweer

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 juni 2021 10:40
in Nieuws
jachtgeweer 1

GFC NIEUWSREDACTIE- De politie van Atjoni heeft op 17 juni de 18-jarige Resendino M. alias Defalon te Atjoni aangehouden en vervolgens overgedragen aan de politie van Brokopondo.

Resendino wordt ervan verdacht de 20-jarige Wensley P. op 16 juni aan de Afobakkaweg met een jachtgeweer te hebben geschoten.

De politie van Brokopondo kreeg de melding dat een man een schotverwonding had opgelopen aan de Afobakkaweg ter hoogte van mast 71. De wetsdienaren begaven zich voor onderzoek naar de locatie en troffen het slachtoffer met een schotverwonding aan zijn linkerbeen aan.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: 13-jarig meisje sterft daags na inname gramoxone

Wensley werd voor medische behandeling overgebracht naar de RGD-poli van Klaaskreek. Van daaruit werd hij met de ambulance afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo en is ter verpleging opgenomen in de ziekeninrichting.

De schutter had voor de komst van de politie de plek verlaten met medeneming van het jachtgeweer. Het motief tot deze daad is nog onbekend. Het vermoeden bestaat dat de twee mannen een oude vete hebben.

Bekijk ook:

Geen geld voor rijst en olie maar wel 900 SRD voor Braziliaanse voetbalkleding

Zwaar verkeersongeval nabij JAPI Airport: drie zwaargewonden, waaronder zwangere vrouw en kind

De verdachte Resendino werd op 17 juni door familieleden overgedragen aan de politie van Atjoni. Het jachtgeweer dat hij in een bosschage had gegooid, is inmiddels achterhaald.

Hangende het onderzoek is het jachtgeweer in beslag genomen en de schutter Resendino in verzekering gesteld.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

“Ik heb begrepen dat de tenues van het Braziliaanse elftal in veel zaken zijn uitverkocht terwijl ze heel erg duur zijn." Illustratiefoto
Lifestyle

Geen geld voor rijst en olie maar wel 900 SRD voor Braziliaanse voetbalkleding

Grote ravage na verkeersongeval achter Johan Adolf Pengel Luchthaven
Suriname

Zwaar verkeersongeval nabij JAPI Airport: drie zwaargewonden, waaronder zwangere vrouw en kind

Wat betekent deze ontwikkeling voor Surinaamse contentmakers en het verdienmodel van echte influencers? Foto: illustratief
Lifestyle

‘Dit betekent het einde voor Surinaamse influencers’

Tijdelijke verkeershinder verwacht door asfaltreparaties in district.
Suriname

Wegenautoriteit start asfaltreparaties aan wegen in Nickerie

Oproep om gronden productief in te zetten.
Suriname

Dc Marowijne Zuidwest roept grondeigenaren in Stafdorp op tot ontwikkeling van percelen

Natte bodem belemmert inzet van motorgrader.
Suriname

OWRO Commewijne vraagt begrip voor uitblijven onderhoud zandwegen na aanhoudende regenval

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws