• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Luierdragende vrouw niet meer welkom bij familie vanwege nare geurtjes

P. Peterson door P. Peterson
1 oktober 2022 16:00
in Lifestyle
luier volwassen

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een vrouw die woont in Paramaribo, Suriname, en noodgedwongen luiers moet dragen wordt door verschillende familieleden afgestoten.

De onfortuinlijke vijftig- plusser heeft sinds korte tijd incontinentieklachten, ze kan zowel haar urine en ontlasting niet optimaal inhouden.

De dochter van de patiënte vertelt aan de GFC Nieuws lifestyleredactie dat diverse familieleden zich openlijk schuldig maken aan discriminatie.

Zij hebben haar gevraagd om haar moeder niet meer mee te brengen naar familiebijeenkomsten of feesten. De reden zou zijn dat ze nare geuren zou afgeven.

Tijdens het laatste familiefeest waar het discriminatieslachtoffer aanwezig was, gingen enkele bezoekers er zelfs toe over om mondkapje aan te trekken in de hoop dat ze minder last zouden hebben van de stank.

Het kind van de geplaagde vrouw legt echter uit dat er helemaal geen sprake is van nare geurtjes.

“Mijn moeder stinkt helemaal niet. Het was een grote fout van haar om haar zus eerlijk te vertellen dat ze luiers aantrekt”.

“Nu het binnen de familie bekend is, ruikt ineens een ieder een geur. Mijn ma droeg al maandenlang luiers. Toen men dat niet wist, rook men niets”.

‘Het is gewoon een belachelijk idee dat men heeft. Het is zeer triest dat sommige mensen zich zo gevoelloos opstellen”, aldus de dochter van gedupeerde.

Ze zegt een deel van haar familie zeer kwalijk te nemen voor hun gedrag en wil de rest van haar leven nooit meer iets met ze te maken hebben.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

suriname plein paramaribo vogels
Lifestyle

Kleine gebaren kunnen woonwijken Paramaribo veiliger en hechter maken

business vlucht reizen vliegen
Lifestyle

Business class naar Paramaribo zorgt voor opgetrokken wenkbrauwen bij Nederlanders

suriname recreatie zanderij 1 spelen zwemmen kinderen vakantie
Lifestyle

Nederlandse toeristen missen zon- en strandmogelijkheden in Paramaribo

verkeer suriname paramaribo auto
Lifestyle

Ramadan zorgt traditiegetrouw voor extra drukte op Surinaamse wegen

paspoort nederlands nationaliteit
Lifestyle

Belastingveranderingen in Nederland leiden tot onrust bij Surinaamse Nederlanders

suriname paramaribo DNA assemblee
Lifestyle

Respect voor politici in Suriname lijkt verder af te brokkelen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws