• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Jubithana neemt deel aan “Executive Sessions on Digital Leadership in the Caribbean”

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 mei 2023 02:00 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:45
in Nieuws
WhatsApp Image 2023 05 16 at 10.54.45 1 768x567 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Jubithana van het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme van Suriname heeft deze week deelgenomen aan de “Executive Sessions on Digital Leadership in the Caribbean”.

Deze sessies worden georganiseerd door het ministerie van Digitale Transformatie van Trinidad en Tobago in samenwerking met de Caribbean Telecommunicatie Unie en de Inter-American Development Bank (IDB).

Tijdens deze sessies zullen Caribische ministers die verantwoordelijk zijn voor Informatie- en Communicatietechnologie (ICT), Telecommunicatie en Digitale Transformatie de ontwikkelingen binnen de sector met elkaar bespreken.

Het doel van dit evenement is het creëren van een forum waarbij interactieve en openhartige discussies gevoerd worden op nationaal en regionaal niveau tussen uitgenodigde ministers en beleidsmakers binnen de sector. Ook biedt het forum de gelegenheid voor het delen van successen en uitdagingen met betrekking tot “Digital Leadership”.

Minister Jubithana legt tijdens zijn participatie de nadruk op nodige digitale transformatie binnen de regio en het gebruik van de technologie als een faciliterend instrument voor het veiligstellen van duurzame ontwikkelingsdoelstellingen en het ontsluiten van Suriname.

De output van deze sessies en de best practices binnen de regio kunnen helpen om de rurale gebieden in Suriname verder tot ontwikkeling te brengen en partnerschappen te sluiten voor educatie en digitaliseringsprojecten.

Mis dit niet:

Ambassade en jonge ondernemers in Amsterdam Zuidoost versterken samenwerking

Waarnemend president kijkt vooruit naar volgende 50 jaar Suriname-China

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

ACCESS van start in Amsterdam Zuidoost met focus op ondernemerschap
Nederland

Ambassade en jonge ondernemers in Amsterdam Zuidoost versterken samenwerking

Suriname wil samenwerking met China verder verdiepen.
Suriname

Waarnemend president kijkt vooruit naar volgende 50 jaar Suriname-China

Monitoring Saramaccarivier en het omliggende gebied wordt geïntensiveerd.
Suriname

Overheid werkt aan ondersteuning gemeenschappen na verontreiniging Saramaccarivier

Lau stelt vragen over oude grondtoewijzingen en bereikbaarheid van percelen
Suriname

Jeffrey Lau vraagt aandacht voor bereikbaarheid van eerder toegewezen percelen

Geen ebolagevallen in het land.
Suriname

Suriname ontvangt beschermingsmateriaal voor ebolaparaatheid van PAHO

vissen vis
Suriname

NMA start onderzoek naar jachtwild na vervuiling Saramaccarivier

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws