• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Jongedame (27) uit Den Haag: ‘ik stalk mijn ex-vriend omdat ik van hem houd’

P. Peterson door P. Peterson
20 december 2022 10:00
in Lifestyle
vrouw achteren hoofd

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een jongedame (27) die haar ex- vriend op zeer indringende wijze stalkt nadat hij een nieuwe vriendin heeft gevonden zegt dat zij dat doet vanwege de pure liefdesgevoelens die ze voor hem heeft.

De twintiger uit Den Haag, Nederland, die weigert haar voormalige geliefde zijn rust te gunnen vertelt telefonisch aan GFC Nieuws Lifestyle dat zij zeker weet dat haar ex- liefdespartner de grootste fout in zijn leven heeft gemaakt door haar te verlaten voor een ander.

Volgens haar zal niemand anders zoveel van hem kunnen houden.

GFC berichtte eerder over deze stalkingszaak.

De vrouw zegt bovendien dat er onderling afspraken waren gemaakt om elkaar nooit los te laten.

“Hij heeft beloofd dat hij mij nooit zou verlaten en wij  de rest van ons leven bij elkaar zouden zijn. Ik heb hem daarna heel mijn hart gegeven en toch heeft hij mij mentaal helemaal gebroken”, zegt ze op emotionele toon.

De Haagse vrouwenkenner Casanova laat desgevraagd aan GFC weten dat beloften binnen de relatiesfeer altijd met een korreltje zout moeten worden genomen.

“Dat deze dame nog geloof heeft in beloften toont alleen maar aan dat ze nog erg onwetend en onervaren is. Mannen en vrouwen beloven elkaar zoveel, zelfs in de kerk tijdens een huwelijksplechtigheid”.

“Maar toch strandt een groot deel van de relaties binnen korte tijd. Een belofte stelt helemaal niets meer voor in deze tijd”, aldus Casanova.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

lock 863062 1280
Lifestyle

Kennissen pleiten voor levenslang na brute poging om vrouw te doden met landbouwgif

starlink internet
Lifestyle

Suriname nog zonder toegang tot razendsnel satellietinternet in regio

bellen telefoon
Lifestyle

Raakt het Surinaamse accent verloren na langere tijd in Nederland?

wind
Lifestyle

Opvallend gesprek met toerist uit Nederland over windkracht op balkon in Paramaribo

waterkant paramaribo
Lifestyle

Oproep tot massale kusactie op Valentijnsdag aan de Waterkant na rel over liefde in het openbaar

telefoon bellen smartphone
Lifestyle

Sommige Surinamers kiezen voor een Nederlands accent om intelligenter over te komen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws