• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Jairzinho ‘Bigi Boy’ Rozenstruik: Mijn reis gaat verder!

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
6 februari 2025 15:30
in Sport
bigi boi rozenstruik ufc jairzinho

De zaak rond Jairzinho Rozenstruik kan in Amerika flink in de papieren lopen.

De Surinaamse vechter Jairzinho ‘Bigi Boy’ Rozenstruik blikt terug op zijn gevecht tijdens UFC Saudi Arabia en de uitdagingen die hij daar heeft ervaren.

“Ik ging naar Riyadh om te winnen en een verrassing neer te zetten. Na een sterke fight week voelde ik me op zaterdag duizelig. Slechts 70 seconden in de strijd raakte ik mijn linkervoet geblesseerd. Toen mijn switch kick zijn elleboog raakte, voelde ik het meteen en wist ik dat het gevecht anders zou verlopen dan gepland.”

Rozenstruik begon zijn UFC-carrière eind 2018 en heeft sindsdien een indrukwekkende reis doorgemaakt:
“Vanaf het moment dat ik mijn eerste contract tekende, was het een ongelooflijke ervaring om op het hoogste niveau te strijden. Ik ben de UFC-staf enorm dankbaar voor hun professionaliteit en steun door de jaren heen.”

Van Rookie of the Year tot MMA-veteraan, zijn pad in de sport was onvergetelijk. Hoewel een hoofdstuk nu wordt afgesloten, is zijn verhaal nog lang niet voorbij: “Ik zal blijven vechten, nieuwe uitdagingen aangaan en onafgemaakte zaken in de kooi afhandelen. Ik ben klaar voor wat de toekomst brengt!”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

voetbal natio suriname svb
Sport

U17 Suriname mist WK-kwalificatie door aanmeldingsfout: SVB biedt excuses aan

voetbal sport
Sport

Onzekerheid rond vertrek U17 Natio Suriname voor CONCACAF-toernooi

bigi boi rozenstruik
Sport

Advocaatkosten kunnen snel stijgen in de zaak Jairzinho Rozenstruik

rozenstruik bigi boi jairzinho ufc
Sport

Mogelijke straf voor Jairzinho Rozenstruik in Amerika: dit staat hem te wachten

Jairzinho en levenspartner
Sport

Levenspartner Jairzinho ‘Bigi Boy’ spreekt zich uit, maar geruchten blijven circuleren

rozenstruik opgepakt
Sport

Arrestatie in Florida brengt toekomst Jairzinho Rozenstruik in gevaar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws