• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Jairzinho ‘Bigi Boi’ Rozenstruik kan miljoenen dollars verdienen door te gaan boksen

P. Peterson door P. Peterson
13 maart 2024 09:00
in Sport, Suriname
bigi boi rozenstruik jairzinho

'Bigi boi' vocht zijn laatste UFC wedstrijd op 1 februari 2025

De Surinaamse MMA-vechter Jairzinho ‘Bigi Boi’ Rozenstruik die bekend staat om zijn indrukwekkende winsten via knockout in de UFC, kan een potentieel financieel lucratieve carrièreswitch maken.

Rozenstruik zou als hij besluit over te stappen naar professioneel boksen, per wedstrijd miljoenen Amerikaanse dollars kunnen verdienen.

Deze maand heeft de bijna 36-jarige Surinamer een respectabele som van ongeveer 266 duizend US dollars verdiend in zijn laatste gevecht tegen de Rus Gaziev binnen de UFC.

Hoewel dit een aanzienlijk bedrag is, valt het in het niet bij de potentiële verdiensten binnen de bokswereld. Dit is vaak het geval voor voormalige UFC-vechters, die vaak hogere gages ontvangen in de bokssport.

Francis Ngannou, een eerdere tegenstander van Rozenstruik in de octagon, verdiende bijvoorbeeld rond de 20 miljoen dollar voor zijn gevecht tegen Anthony Joshua.

Bekijk ook:

Riskante open waterput bij Hermitage Mall

Man aangehouden voor bedreiging en belaging van ex-partner

Rozenstruik’s kickboks achtergrond en vermogen om gevechten te winnen via knockout duidt op een succesvolle overstap naar boksen.

Mocht hij een geschikte tegenstander vinden die in staat is een gevecht goed te marketen, dan zou de Surinaamse vechter potentieel miljoenen dollars per wedstrijd aan zijn bankrekening kunnen toevoegen, wat een aantrekkelijke kans biedt in de winter van zijn vechtsportcarrière.

Foto: sociale media

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Bezoekers van de Hermitage Mall doen een dringende oproep aan de verantwoordelijke instanties om onmiddellijk in te grijpen.
Suriname

Riskante open waterput bij Hermitage Mall

Vier aangiften leiden tot aanhouding van verdachte.
Suriname

Man aangehouden voor bedreiging en belaging van ex-partner

Zorgen nemen toe na zes dagen vermissing
Suriname

Familie roept hulp in bij zoektocht naar vermiste moeder van vier kinderen

Curaçaose viceminister-president Cooper in gesprek met president Simons over samenwerking olie- en gassector. Foto: CDS
Suriname

Curaçaose viceminister-president Cooper bezoekt president Simons voor versterking banden

Import van vlees alleen toegestaan met juiste vergunningen en certificaten.
Suriname

LVV waarschuwt importeurs: strengere controle op invoer van vlees en dierlijke producten

Narcoticabrigade houdt drie politieambtenaren aan
Suriname

Drie onder officieren aangehouden in onderzoek naar verdovende middelen en criminele organisatie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws