• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Imex Cambio wil onderzoek rechter naar eerlijkheid niet verlenging vergunning CBvS

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
6 oktober 2022 06:31
in Nieuws
pexels ekaterina bolovtsova 6077326 scaled

GFC NIEUWSREDACTIE- Imex Cambio zegt in een verklaring met stijgende verbazing kennis genomen te hebben van het besluit van de Centrale Bank van Suriname (CBvS) om niet tot verlenging van haar vergunning over te gaan.

Imex acht dit besluit volstrekt ongegrond en zal juridische stappen nemen, laat het bedrijf op haar beurt weten.

Het bedrijf wordt bijgestaan door advocaat Serena Essed.

De CBVS heeft deze week bekendgemaakt dat er aan International Money Exchange N.V. (Imex NV) geen vergunning is verstrekt voor het uitoefenen van het bedrijf van wisselkantoor. Het is Imex dus verboden het bedrijf van wisselkantoor uit te oefenen.

Imex Cambio zal de onafhankelijke rechter verzoeken een uitspraak te doen over het onrecht en vermeend doel achter de handelingen en opstelling van de huidige CBvS contra Imex NV, laat het bedrijf optekenen.

Volgens de cambio is het besluit van de CBvS niet bevorderlijk voor de koersontwikkeling, gezien het feit dat op deze manier belemmeringen worden gecreëerd voor instellingen zoals Imex NV om de Surinaamse samenleving van schaarse valuta te voorzien.

Imex zegt dat ze daarom haar verantwoordelijkheid zal nemen om de nodige rechtsmaatregelen hiertegen te treffen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

geld dollar economie
Suriname

VSB luidt noodklok over betalingsachterstanden overheid

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436941
Suriname

Galibi beschikt nu over 24-uurs stroom na ingebruikname zonne-energiecentrale

agro mcp bouva
Suriname

Suriname en India versterken agro-industrie met overdracht fruitverwerkingsinstallatie

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436945
Suriname

Ambassadeur Ike Antonius officieel geaccrediteerd in Brazilië

Foto 2 pesten en Tabakswet
Suriname

Rechtenstudenten verzorgen interactieve voorlichting over pesten en vapen op Anton Resida MULO-school

Moeder zoon moederdag
Suriname

Moederdagviering Pertjajah Luhur staat in teken van waardering voor moeders

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws