• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Illegale bromfietsraces op Ringweg hard aangepakt

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
11 februari 2026 09:00
in Suriname
bromfietsen in beslag genomen

48 bromfietsen in beslag genomen bij actie tegen illegale races op Ringweg

De politie van Munder heeft een grootschalige controleactie uitgevoerd naar aanleiding van meerdere meldingen van illegale bromfietsraces op de Ringweg.

De actie stond onder leiding van de buurtmanager van Munder, majoor van politie R. Best, en werd uitgevoerd in samenwerking met medewerkers van politiebureau Munder.

48 bromfietsen in beslag genomen

Tijdens de controle werden in totaal 48 bromfietsen in beslag genomen. De voertuigen voldeden niet aan de wettelijke eisen of werden gebruikt voor straatraces, wat een ernstig risico vormt voor zowel de bestuurders zelf als andere weggebruikers.

Volgens de politie leidde het rijgedrag tot gevaarlijke situaties en ernstige geluidsoverlast voor omwonenden.

Dringende oproep aan bromfietsers

De buurtmanager doet een dringend beroep op bromfietsers om niet met een drukpijp zonder demper op de openbare weg te rijden. Dit type aanpassing veroorzaakt niet alleen extreme geluidsoverlast, maar vergroot ook het risico op verkeersongevallen.

Liefhebbers van snelheid worden geadviseerd om gebruik te maken van een legale racebaan of om, indien zij activiteiten willen organiseren, een officiële vergunning aan te vragen bij de Districtscommissaris.

Politie blijft handhaven

De politie van Munder benadrukt dat zij onverminderd zal blijven optreden tegen illegale races en andere vormen van verkeersoverlast. De veiligheid van burgers en het woon- en leefklimaat in de buurten blijven daarbij prioriteit.

Mis dit niet:

Directoraat Openbaar Groen start grootschalige schoonmaak- en onderhoudsactie in Ephraimzegen

Wegenautoriteit start spoedherstel aan Tourtonnelaan om verkeersveiligheid te verbeteren

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Wijk krijgt opknapbeurt met focus op veiligheid en leefbaarheid.
Suriname

Directoraat Openbaar Groen start grootschalige schoonmaak- en onderhoudsactie in Ephraimzegen

Herstelwerkzaamheden met hoge prioriteit van start.
Suriname

Wegenautoriteit start spoedherstel aan Tourtonnelaan om verkeersveiligheid te verbeteren

Illegale goudmijnactiviteiten beëindigd in veiligheidszone.
Suriname

Commissie Ordening Goudsector grijpt in tegen illegale goudwinning nabij Afobakastuwdam

Wanneer familie uit Nederland na lange tijd weer voet op Surinaamse bodem zet, gaat het vaak om meer dan alleen een bezoek. Foto: Paramaribo stadscentrum
Lifestyle

‘Familie in Suriname zet Nederlanders onder druk om te betalen voor dure etentjes’

staatsolie suriname olie gas offshore block 58
Suriname

Staatsolie en ministerie van Financiën bespreken verdere samenwerking

Bijeenkomst brengt Inheemse gemeenschappen en samenleving samen.
Nederland

Den Haag staat stil bij geschiedenis, cultuur en toekomst van Inheemse volkeren tijdens bijzondere ontmoetingsdag

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws