• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

‘Ik voel me totaal niet veilig in Rotterdam, maar in Paramaribo wel,’ zegt 39-jarige Surinaamse

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
10 oktober 2023 06:33 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 12:53
in Lifestyle, Nederland, Suriname
Rotterdam

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een 39-jarige vrouw van Surinaamse komaf heeft haar zorgen geuit over de veiligheid in Rotterdam, de stad waar ze al jaren woont.

“Ik voel me totaal niet veilig in Rotterdam, maar in Paramaribo wel,” deelde de vrouw via Facebook.

De vrouw benoemde een toenemende verharding in Rotterdam en vertelde dat haar gevoel van veiligheid in de Maasstad alsmaar minder wordt.

Agressie in het verkeer, een snelle neiging van mensen om op hun teentjes getrapt te zijn en een algemeen gevoel van wantrouwen kenmerken volgens haar de huidige sfeer in Rotterdam.

Ondanks de berichtgeving over toenemende criminaliteit in Paramaribo, ervaart de vrouw een groter gevoel van veiligheid in haar thuisland in Zuid-Amerika.

Ze wijst op de sterkere sociale controle en het harder optreden van de politie in Suriname, in tegenstelling tot haar ervaringen in Rotterdam.

Officiële cijfers ondersteunen het gevoel van onveiligheid in Rotterdam, aangezien het de stad in Nederland is met de meeste zware incidenten.

Deze statistieken dragen bij aan de groeiende bezorgdheid onder de inwoners en zetten de veiligheidsdiensten onder druk om de openbare veiligheid te verbeteren.

Het gevoel van de 39-jarige roept vragen op over de maatregelen die genomen moeten worden om de sociale cohesie en veiligheid in Rotterdam en andere steden in Nederland te versterken.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Verbranden drugs in Kraka
Lifestyle

Wong uit kritiek op drugsverbranding met banden in Kraka

winkel boodschappen supermarkt
Suriname

KIVC onderzoekt welke supermarkten in Paramaribo het goedkoopst zijn

amsterdam nederland tram ov
Lifestyle

Surinamers eisen integratie van buitenlanders, maar verzetten zich tegen dezelfde eis in Nederland

aanrijding
Suriname

Verkeersdode en zwaargewonden gemeld aan de Martin Luther Kingweg

weg onder water
Suriname

Waarnemend president Rusland brengt veldbezoek aan Djoelstraat

Visit FinanceAndControl11jun25
Suriname

IGSR behaalt vier prestigieuze accreditaties

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws