• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Huidige generatie Surinaamse voetballers in Nederland kan niet tippen aan Rijkaard, Gullit en Vanenburg

Patty door Patty
26 juni 2024 11:00
in Nederland, Sport, Suriname
Voetbal stadion

Voetballiefhebbers in Suriname hebben opvallend veel berichten gestuurd naar GFC Nieuws waarin ze hun grote teleurstelling uiten over de prestaties van “onze Surinaamse jongens” in het Nederlands voetbalelftal.

Nederland verloor de EK-wedstrijd tegen Oostenrijk gisteren met 3-2 en de reacties uit Suriname zijn fel.

“Wij moeten ook eerlijk gaan evalueren of de huidige generatie Surinaamse voetballers in Nederland zo goed is als wordt beweerd. Ik begin er echt aan te twijfelen.

Ze komen niet in de schaduw van onze voorgaande sterren als Frank Rijkaard, Ruud Gullit, Gerald Vanenburg, Aron Winter en Edgar Davids.

Het is jammer, maar we kunnen geen andere conclusie trekken. Dat waren spelers met een Surinaamse achtergrond van absolute wereldklasse, deze niet,” schrijft een koppel uit Paramaribo in een bericht dat is gestuurd naar GFC Nieuws.

Veel fans in Suriname delen deze mening en voelen dat de huidige generatie niet de verwachtingen waarmaakt. De teleurstelling is groot, vooral omdat de Surinaamse gemeenschap altijd trots is geweest op hun bijdrage aan het Nederlandse voetbal.

De recente nederlaag heeft een golf van kritiek en zelfreflectie teweeggebracht, waarbij velen oproepen tot een eerlijke evaluatie van de huidige spelers en hun potentieel.

Het is duidelijk dat de prestaties van het team een diepgaande impact hebben op de voetballiefhebbers in ons land.

Mis dit niet:

Vicepresident Rusland voert overleg met Curaçaose minister-president

Saamaka-gemeenschap vraagt internationale aandacht voor natuur en landrechten

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Suriname en Curaçao willen bilaterale samenwerking versterken
Suriname

Vicepresident Rusland voert overleg met Curaçaose minister-president

Hugo Jabini: ‘De natuur is familie, geen handelswaar’.
Suriname

Saamaka-gemeenschap vraagt internationale aandacht voor natuur en landrechten

Investeringsklimaat, dubbele belastingheffing en ondernemerschap op agenda SGCC.
Suriname

Suriname Guyana Chamber of Commerce zoekt met Surinaamse overheid naar concrete oplossingen voor bedrijfsleven

Illustratiefoto.
Suriname

Raghoenandan vraagt opheldering over mogelijke problemen met koelcel lijkenhuis MMC

Voormalig vicepresident Ramdien Sardjoe vandaag 91 jaar.
Suriname

Voormalig vicepresident Ramdien Sardjoe viert 91e verjaardag

KLM-kist op Zanderij
Lifestyle

Gratis supersnel internet tijdens de Surinamevlucht komt dichterbij

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws