• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Hoofdkantoor douane wordt afgebouwd

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 augustus 2023 00:10 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 13:39
in Nieuws
OW

GFC NIEUWSREDACTIE- Het hoofdkantoor van de douane wordt afgebouwd. Hiertoe heeft op donderdag 3 augustus 2023 de ondertekening van de dienstverleningsovereenkomst plaatsgevonden tussen het ministerie van Openbare Werken (OW) en degene die met project belast zal zijn.

De werkzaamheden voor de opzet van het hoofdkantoor liggen al geruime tijd stil. De dienstverleningsovereenkomst houdt in: ‘De projectvoorbereiding en de directievoering in verband met de afbouw van een verdiepingsgebouw als hoofdkantoor van de Douane op de Nieuwe Haven alsmede het uitvoeren van installatiewerken en supervisie.

De ondertekening heeft plaatsgevonden in de conferentiezaal van OW. Directeur Bouw- en Stedenbouwkundige Werken (BSW), Vijay Doerga Misier, zegt dat het project niet alleen uit bouwkundige werken bestaat, maar dat er ook veel installaties van nutsvoorzieningen gedaan moeten worden.

Het project heeft een traject gekend, waarbij de opdrachtgever, gebruiker en aannemer vaak niet op één lijn zaten. “De input van de gebruiker is ontzettend belangrijk voor het opzetten van een kantoorgebouw”, zegt de OW-functionaris. De BSW-directeur is blij met de input die nu komt vanuit de douane als gebruiker.

Dit maakt dat de bouwkundige aanpassingen samen met de aannemer en de directievoerder gedaan kunnen worden. Ook de rest van de nutsvoorzieningen kunnen uiteindelijk geplaatst worden, waarna er naar het moment van ingebruikname van het gebouw kan worden overgegaan.

Bekijk ook:

Bewoners radeloos door terugkerende wateroverlast in Maretraiteproject

Commissariaat waarschuwt voor kaaimannen in oud zwembad van Moengo

Er is een traject van één maand voorbereiding en acht maanden supervisie op de uitvoering uitgestippeld. “Ik hoop dat betrokken partijen, namelijk opdrachtgever, directievoerder en aannemer eventuele issues intern middels dialoog kunnen oplossen”, aldus directeur Doerga Misier.

Waarnemend hoofd van douane, Shardha Ghirwar, legde uit dat de dienst bestaat uit de Inspectie en de Ontvanger der Invoerrechten en Accijnzen. Het gebouw zal dus voor deze twee diensten van de douane gebruikt worden.

Tot slot bedankte de waarnemend directeur namens het douanekorps de minister voor het feit dat hij bereid is de bouw af te ronden, zodat de douane over enkele maanden haar intrek kan nemen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Oproep tot onderhoud van duikers na nieuwe overstromingen.
Suriname

Bewoners radeloos door terugkerende wateroverlast in Maretraiteproject

Bewoners opgeroepen voorzichtig te zijn.
Suriname

Commissariaat waarschuwt voor kaaimannen in oud zwembad van Moengo

Weg tussen Pikin Saron en Bigi Poika onder water.
Suriname

Gemeenschappen langs Moeroekrikie geïsoleerd door zware wateroverlast

Paro Ramlagan
Nederland

30 jaar cel voor moord op Surinaamse moeder Paro Ramlagan in Rijswijk

Foto’s en video’s op sociale media zorgen voor onrust.
Suriname

Bezorgdheid groeit over beelden van zwaargewapende Chinezen in Surinaams binnenland (video)

Dure tickets maken reis tussen Nederland en Suriname voor velen onaantrekkelijk. Foto: Pixabay
Lifestyle

Suriname mist kansen op toerisme door prijzige vliegtickets vanuit Nederland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws