• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Hollandse miljonair: Surinamers mogen stoppen met aanbidden van rijke mensen

P. Peterson door P. Peterson
24 februari 2024 09:00
in Lifestyle
GFC. Nieuws uit Suriname

Een prominente Surinaams-Nederlandse miljonair wiens naam een begrip is in de zakelijke kringen van de Randstad, heeft recentelijk zijn mening geuit over de houding van veel Surinamers ten opzichte van rijkdom.

Volgens hem is er in Suriname een cultuur waarin onnodig wordt opgekeken naar rijke mensen. Dat is een fenomeen dat in Nederland naar zijn zeggen minder voorkomt.

“Welgestelden zijn vaak doodnormale mensen die zich enkel in één aspect hebben gespecialiseerd, ten koste van andere gebieden. Buiten hun vakgebied stellen ze eigenlijk niks voor,” vertelt de miljonair aan onze lifestyle redacteur tijdens een informeel gesprek na een business-meeting.

Hij benadrukt dat vele van zijn zakenpartners in Paramaribo ondanks hun adoratie door de buitenwereld vanwege hun financiële status, kampen met dezelfde dagelijkse problemen als ieder ander.

De entrepreneur die zelf meerdere succesvolle ondernemingen heeft opgezet, waarschuwt tegen het blindelings idealiseren van rijkdom.

“De prijs die je moet betalen om de mensen te worden die je bewondert, is vaak een prijs die je niet bereid bent te betalen,” voegt hij toe, wijzend op de offers en het harde werk dat vaak schuilgaat achter succes.

In een boodschap die zowel reflectie als advies bevat, roept hij op tot een herwaardering van wat echt waardevol is in het leven.

“Laten we niet vergeten dat succes meerdere vormen kan aannemen en niet enkel af te meten is aan materiële welvaart. Het is tijd dat we mensen gaan waarderen om hun karakter, inzet en bijdrage aan de samenleving, in plaats van hun bankrekening.”

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

bruiloft trouwen
Lifestyle

Surinaamse dame(29) gespot zonder verlovingsring, bruiloft afgeblazen

eten diner roti
Lifestyle

Eten in Suriname invriezen en meenemen naar Nederland. Mag dat?

voodoo bonumang winti
Lifestyle

Geor Hering haalt fel uit naar geloof in bonuman en waarschuwt voor risico’s

geld euro
Lifestyle

Nieuwe belastingregels: ook Surinaamse Nederlanders overwegen Holland te verlaten

telefoon bellen auto rijden
Lifestyle

Appen achter het stuur nog hardnekkig probleem in Paramaribo en omstreken

Paramaribo Suriname onafhankelijkheidsplein
Lifestyle

Geor Hering daagt Surinamers uit bewijs te leveren voor geesten in presidentieel paleis

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws