• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Hoger beroepszaak tegen voormalige vicepresident Adhin gaat vandaag voor

Patty door Patty
30 april 2024 09:46
in Suriname
ASHWIN ADHIN e1613038985584

Vandaag gaat de zaak tegen de voormalige vicepresident Ashwin Adhin die door het Openbaar Ministerie (OM) in Suriname is aangetekend in hoger beroep voor.

Het OM heeft tot nu toe geen gelijk gekregen in de zaak.

Adhin (foto) werd in 2020 opgepakt, slechts enkele maanden na het aantreden van de regering Santokhi. Hij werd ervan verdacht het kantoor van zijn opvolger te hebben vernield en spullen te hebben gestolen, nadat zijn partij NDP de macht moest overdragen na de verkiezingsnederlaag in mei van dat jaar.

Het OM heeft tot nu toe tweemaal beroep aangetekend tegen beslissingen in de zaak Adhin, nadat de rechter-commissaris oordeelde dat zijn aanhouding onrechtmatig was. Adhin werd enkele maanden terug vrijgesproken van alle aanklachten.

Het Hof van Justitie oordeelde ook in het voordeel van Adhin in het beroep dat door het OM was aangetekend. Ondanks deze eerdere uitspraken, heeft het OM opnieuw beroep aangetekend tegen de vrijspraak van Adhin.

Mis dit niet:

LVV pakt jarenlange achterstand in waterwegen rond Lelydorp aan

Ontwerpwet toezicht virtuele activadienstverleners klaar voor openbare behandeling

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Werkzaamheden aan de natte infrastructuur in Lelydorp en omgeving moeten de waterafvoer en landbouw verbeteren. Foto: CDS
Suriname

LVV pakt jarenlange achterstand in waterwegen rond Lelydorp aan

Nieuwe toezichtwet moet markt voor virtuele activa transparanter maken
Suriname

Ontwerpwet toezicht virtuele activadienstverleners klaar voor openbare behandeling

Creative Tech Hub Caribbean lanceert VLINC Startup Café voor lokaal talent en ondernemers.
Suriname

VLINC Startup Café brengt Surinaams talent, bedrijfsleven en financiers samen

Rijstboeren. Illustratiefoto.
Suriname

Nickerie staat en valt met de rijstsector, regering moet nu handelen

Wie teruggaat van Nederland naar Suriname, mist vaak vooral de vele kleine gemakken. Foto: KLM Boeing op Schiphol
Lifestyle

‘Remigratie naar Suriname voelt als tien stappen terug. Je laat meer achter dan je denkt’

Leerlingen uit leerjaar 8 volgen een presentatie tijdens hun educatieve bezoek aan het ministerie van Binnenlandse Zaken.
Suriname

Basisscholieren nemen kijkje achter de schermen bij ministerie van Binnenlandse Zaken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws