• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Hikmat Mahawat Khan rekent genadeloos af met Leefbaar Suriname-voorman Vishnudatt

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 januari 2025 18:00
in Suriname
hikmat vishnudatt vls

De Surinaams-Nederlandse analist Hikmat Mahawat Khan heeft in scherpe bewoordingen de vloer aangeveegd met Robert Vishnudatt, de voorman van de partij Leefbaar Suriname (VLS).

Mahawat Khan noemt in een bericht dat hij naar GFC Nieuws heeft gestuurd Vishnudatt niets minder dan een representant van de oude, uitgeholde politieke cultuur waar Suriname al decennialang onder lijdt.

Volgens Khan is Vishnudatt geen nieuw gezicht in de politiek, maar eerder een overblijfsel van de oude politiek van de VHP.

“Deze man beweert jarenlang betrokken te zijn geweest bij het formuleren van visie binnen de VHP, maar dat zien we nergens terug,” stelt Khan fel.

“Hij is uit de VHP gestapt, zogenaamd om iets nieuws te beginnen, maar wat heeft hij in meer dan een jaar bereikt? Helemaal niets. Zijn bijdrage aan de politiek is niet meer dan njang, dringie en dansie.”

De analist hekelt vooral Vishnudatts gebrek aan concrete plannen en ideeën. “Zijn partij roept op tot bijeenkomsten waar de boodschap neerkomt op één zin: ‘Vergeet je dansschoenen niet.’ Is dit de nieuwe politiek die hij belooft?

Het enige wat hij doet, is populistisch wijzen op wat de huidige regering fout doet. Maar een visie of plan om het land vooruit te helpen? Dat ontbreekt volledig.”

De analist wijst erop dat Vishnudatt zich gretig laat gebruiken door anti-regeringsmedia die zijn kritiek als zoete koek presenteren aan een gefrustreerd publiek.

Mis dit niet:

Nieuwe rente raakt ook Surinamers met een Nederlandse studieschuld

Jarbandhan eist volledige transparantie over woningbouwproject Reeberg

“Het is makkelijk om te schreeuwen wat fout gaat, vooral in een land waar driekwart van de kiezers tegen Santokhi is. Maar als jij jezelf als alternatief presenteert, kom dan met oplossingen. Dat doet hij niet. Alles wat hij brengt, is lucht. En dansschoenen.”

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

DUO heeft de rentepercentages voor 2027 vastgesteld. Foto: Haagse Hogeschool (Steven Lek)
Lifestyle

Nieuwe rente raakt ook Surinamers met een Nederlandse studieschuld

DNA-lid wil duidelijkheid over financiële verliezen, gewijzigde bouwlocaties en verantwoordelijkheden van opeenvolgende regeringen.
Suriname

Jarbandhan eist volledige transparantie over woningbouwproject Reeberg

Surinaamse professionals verdiepen zich in contextgericht en familiegericht werken
Suriname

Mind Matters start nascholing Beschermjassen voor cultuursensitieve hulpverlening in Suriname

Zeespiegelstijging en kusterosie centraal bij ontwikkeling kustatlas
Suriname

Suriname beoordeelt Coastal Threat Atlas om kwetsbare kustgebieden beter te beschermen

Districtscommissaris vraagt geduld tijdens overgang naar nieuwe vuilophaler.
Suriname

OWRO wijzigt aannemer voor vuilophaaldienst in Saramacca

Suriname wil mijnbouwregels beter laten aansluiten op huidige ontwikkelingen
Suriname

Suriname werkt aan modernisering Mijnbouwwet: strengere duidelijkheid over mijnbouwrechten en milieu

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws