De oprit van de brug aan de Petrus Cairoweg in Plantage Republiek, district Para, wordt hersteld.
De werkzaamheden zijn gestart naar aanleiding van klachten uit de gemeenschap over de slechte staat van het wegdek.
Volgens districtscommissaris Kensenhuis hebben weggebruikers hierdoor regelmatig schade aan hun voertuigen opgelopen.
Volgens de planning zullen de werkzaamheden zes kalenderdagen in beslag nemen.
Bewoners melden schade aan voertuigen
Vanuit de gemeenschap zijn herhaaldelijk klachten binnengekomen over de staat van de brugoprit. Automobilisten kregen onder meer te maken met lekke banden en andere vormen van schade aan hun voertuigen als gevolg van het slechte wegdek.
De herstelwerkzaamheden moeten de situatie verbeteren en bijdragen aan een betere verkeersveiligheid voor de weggebruikers.
DC Kensenhuis doet een dringend beroep op de gemeenschap om gedurende deze periode extra voorzichtig te zijn en rekening te houden met de werkzaamheden ter plaatse.
Ook vraagt hij weggebruikers begrip te tonen voor eventuele verkeershinder en de aanwijzingen van de aanwezige werknemers op te volgen.
De districtscommissaris hoopt op de medewerking van de gemeenschap, zodat de werkzaamheden veilig en vlot kunnen worden afgerond.






