• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

De Vries en Subisco International krijgen in beslag genomen spijsolie terug

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
1 april 2022 05:26
in Nieuws
spijsolie

GFC NIEUWSREDACTIE- De twee Surinaamse importbedrijven, De Vries en Subisco International hebben hun in beslag genomen partijen spijsolie weer terug gehad.

Het gaat totaal om ruim 10.000 flessen olie (zonnebloem- en soyaolie) die vorige week bij deze importeurs in beslag werden genomen door medewerkers van de Economische Controle Dienst (ECD) van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ).

Het Platform van Importeurs in Suriname (PLIS) vindt het onterecht dat zijn leden gecriminaliseerd zijn door de ECD.

Volgens PLIS werden de aangetroffen dozen spijsolie in de magazijnen niet achtergehouden. De partijen hadden volgens het platform al een bestemming.

Momenteel heerst er vanwege de oorlog tussen Rusland en Oekraïne een schaarste aan zonnebloemolie, vanwege het feit dat Oekraïne één van de grootste producenten is van zonnebloemolie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

NDP Bouterse en ingrid waaldring
Suriname

NDP herdenkt één jaar heengaan Bouterse

armand van der san en jennifer van dijk silos
Suriname

Waarschuwing deskundigen: kwaliteit en uitvoerbaarheid voorop bij rechtsstaatshervorming

Kaarsen
Suriname

Voortvluchtige gedetineerde komt om het leven na schoten bij wederaanhouding

voetbal natio suriname svb
Lifestyle

Goedkope kaartjes beschikbaar om Surinaams elftal live mee te maken op het WK 2026

Apostel Eric Tjin Kon Kiem en echtgenote
Suriname

Grote belangstelling voor Christmas Celebration bij Tabernacle of Faith and Love Ministries

Overleg tussen de Raad van Commissarissen en directie van de SLM op het Kabinet van de President in Paramaribo.
Suriname

RvC en directie SLM geven president update over financiële situatie en vervolgstappen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws