• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Grote belangstelling voor Exporteurs Beurs EZ

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
24 november 2022 00:00
in Nieuws
316809819 502255248602471 8872014126501569763 n

GFC NIEUWSREDACTIE- Het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) in Suriname heeft in het kader van de Exporteurs Beurs, die gehouden wordt op 8 december, een infosessie voor de participanten gehouden.

Tijdens deze sessie hebben tientallen ondernemers instructies ontvangen over wat er tijdens de beurs zal plaatsvinden. De deelnemers zitten in de food en nonfood business.

Tijdens de infosessie hebben de participanten de gelegenheid gekregen om vragen te stellen waarna zij een rondleiding hebben gehad. De ondernemers waren tevreden met de sessie.

De Exporteurs Beurs wordt voor exporteurs en potentiële exporteurs georganiseerd door het directoraat Ondernemerschap en de onderdirectoraten Interne Markt en Internationale Handel.

Deze beurs, die te Roeli’s Event Venue wordt gehouden, stelt de participanten in de gelegenheid om hun producten en diensten te presenteren. Verder heeft de beurs als doel om Business to Business netwerken te stimuleren alsook tools aan te bieden die nodig zijn voor de export.

Bekijk ook:

Hof van Justitie brengt rechtspraak dichter bij gemeenschap binnenland

Bedrijfsleven en regering versterken samenwerking voor duurzame ontwikkeling Suriname

Het is de bedoeling dat alle instanties die relevant zijn voor de export over een informatiestand beschikken. Het ministerie van EZ zal in samenwerking met het Surinaams Standaarden Bureau informatie over “EU Labeling and Packaging vereisten voor exporteurs van de CARIFORUM” tijdens de beurs verstrekken.

De beurs is open van 9.00-21.00 uur en de toegang is geheel gratis.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Toegankelijke rechtspraak voor Galibi, Albina en Moengo Tapu
Suriname

Hof van Justitie brengt rechtspraak dichter bij gemeenschap binnenland

Nationale ontwikkelingsagenda centraal tijdens overleg met president Simons.
Suriname

Bedrijfsleven en regering versterken samenwerking voor duurzame ontwikkeling Suriname

President Jennifer Simons beëdigt de nieuwe leden van het Tuchtcollege voor het Notariaat en het Advocaten Tuchtcollege. Foto: CDS
Suriname

Nieuwe leden Tuchtcolleges beëdigd, behandeling van zaken kan worden hervat

De nieuwe directie en Raad van Commissarissen van Grassalco zijn officieel benoemd tijdens een aandeelhoudersvergadering op 12 juni 2026.
Suriname

Nieuwe directie en Raad van Commissarissen benoemd bij Grassalco

Centrale bank van Suriname
Suriname

KKV-gelden binnenkort op rekeningen van cliënten gestort

Nieuwe diplomaten krijgen opdracht Suriname krachtig te vertegenwoordigen
Suriname

Vier nieuwe ambassadeurs beëdigd: president Simons benadrukt Surinaams belang

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws