• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Gefferie en Brondenstein nemen afscheid van Bouterse

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 januari 2025 08:30
in Suriname
bouterse dood

In de vroege ochtenduren, iets na 06.00 uur, bezochten Ernst Gefferie en Benny Brondenstein het mortuarium van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) om hun laatste groet te brengen aan oud-president en gewezen strijdmakker Desi Bouterse.

Het was een ingetogen moment van afscheid en respect voor een man die een grote rol speelde in hun gedeelde geschiedenis.

Beide mannen, net als Bouterse zelf, werden een jaar geleden veroordeeld voor hun betrokkenheid bij de gebeurtenissen rondom de Decembermoorden en zitten momenteel hun straf uit in de penitentiaire inrichting Santo Boma. Desondanks kregen zij de gelegenheid om afscheid te nemen van hun voormalige kameraad.

Na het afscheid in het mortuarium is het stoffelijk overschot van Bouterse vervoerd naar zijn residentie te Leonsberg. Hier wordt een besloten samenkomst gehouden, waar familieleden en genodigden de gelegenheid hebben om afscheid te nemen en zijn nalatenschap te herdenken.

Vandaag en in de komende dagen staan in het teken van rouw en herdenking, waarbij duizenden mensen hun eer zullen betuigen aan de oud-president. Zijn nalatenschap, zowel controversieel als invloedrijk, zal ongetwijfeld blijven voortleven in de Surinaamse geschiedenis.

Mis dit niet:

‘Directiepositie EBS niet houdbaar, aandeelhouder is aan zet’

Geor Hering woedend op vader die auto meegeeft aan kind zonder rijbewijs

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

EBS-directeur Leo Brunswijk.
Suriname

‘Directiepositie EBS niet houdbaar, aandeelhouder is aan zet’

verkeer auto file kwattaweg paramaribo suriname
Suriname

Geor Hering woedend op vader die auto meegeeft aan kind zonder rijbewijs

Fraude onderzoekt vermoedelijke smokkel van sigaretten na politiecontrole.
Suriname

Bestuurder aangehouden na vondst gesmokkelde sigaretten bij Stolkertsijver

Minister benadrukt rol van jongeren bij ontwikkeling van het binnenland
Suriname

Minister Brunings spreekt jongeren uit Nieuw Aurora over toekomst binnenland

Tientallen ontvangers wonen al in Suriname
Lifestyle

Voor 80 procent arbeidsongeschikt en naar Suriname: WIA kan blijven doorlopen

Illustratiefoto.
Suriname

Verdachten aangehouden na gewapende beroving bij appartementencomplex

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws