• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

GBB-directeur Meredith Vitolie: dit is het begin

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
8 augustus 2021 08:16
in Nieuws
meredith vitolie dir gbb

GFC NIEUWSREDACTIE- “Ik ben bijzonder verheugd. Verheugd, omdat er enorm veel werk is verzet door het team van het directoraat Grondbeleid om dit resultaat te bereiken.”

“Er zijn momenten geweest, waarop we dachten: ‘we halen die deadline niet. Het gaat ons niet lukken. De tijd is tekort’.

“Maar het team dat achter ons staat – de waarnemend hoofden, beleidsadviseurs en het ondersteunend personeel -, heeft letterlijk alles op alles gezet om dit resultaat te behalen en daar uit ik mijn waardering voor.”

Aan het woord is de directeur van het directoraat Grondbeleid van het Grondbeleid & Bosbeheer (GBB) in Suriname, Meredith Vitolie.

Zij sprak eerder deze week bij de overhandigen van 150 grondpapieren in Moengo, Marowijne.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Niet een ieder krijgt een perceel van de overheid, slechts een heel beperkt deel

Vitolie: “en we gaan door. Dit is het begin. Het begin van een landelijke campagne-uitreiking grondpapieren. De instructie van de regering, met name de president en de vicepresident is helder en duidelijk: het directoraat Grondbeleid moet zichtbare en meetbare resultaten neerzetten.”

“Team GBB, geleid door minister Vorswijk, heeft die uitdaging aanvaardt en zal u als Regering, maar meer in het bijzonder u als samenleving niet teleurstellen.

“De samenleving zal niet langer een roepende in de woestijn zijn, wanneer u aandacht vraagt voor uw grondproblemen. Het zal niet over één nacht gaan dat alle grondproblemen opgelost zullen zijn, maar stilstand zal er zeker niet zijn.

Mis dit niet:

Lions Club Paramaribo Central ondersteunt 29 schoolgaande kinderen met schoolartikelen

Woning en bestelwagen volledig uitgebrand aan Steenslagweg

“We zullen in de beginfase van deze landelijke campagne-uitreiking grondpapieren geen grote stappen vooruit maken, maar stappen achteruit zullen er absoluut niet zijn.

“Vanaf dit moment is het uitsluitend voorwaarts. GBB is in beweging, in transformatie en in de komende maanden mag u veel van ons verwachten,” aldus Vitolie.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Lions Club zet zich opnieuw in voor schoolgaande kinderen in Wanica en Saramacca
Suriname

Lions Club Paramaribo Central ondersteunt 29 schoolgaande kinderen met schoolartikelen

Pot met rijst op gasfornuis achtergelaten
Suriname

Woning en bestelwagen volledig uitgebrand aan Steenslagweg

President Jennifer Simons overhandigt in Nieuw Nickerie een schoolpakket aan een van de kinderen die voor het initiatief in aanmerking kwamen. Foto: CDS
Suriname

Kritiek op Simons om schoolpakketten houdt geen stand: wereldleiders doen hetzelfde

groenten fruit
Gezondheid

Surinamers betalen fors voor verse Nederlandse groente, maar ‘uit Nederland’ betekent niet pesticidevrij

Suriname trots op Chayenn Thakoer na internationaal avontuur
Entertainment

Chayenn Thakoer schrijft geschiedenis met eerste Surinaamse deelname aan Miss Teen International

school kinderen klas lokaal scholieren student
Suriname

Pinas snoeihard: “Leerkrachten voelen zich aangevallen zodra ik de waarheid zeg”

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws