• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Gajadien wil strafrechtelijk onderzoek tegen adviseur van de president Prenobe Bissessur

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
17 augustus 2022 14:54
in Nieuws
OPENBAAR MINISTERIE ADVOCAAT RECHTER VONNIS

GFC NIEUWSREDACTIE- Er moet een strafrechtelijk onderzoek worden opgestart tegen Prenobe Bissessur, adviseur van president Chandrikapersad Santokhi.

Bissessur, die de afgelopen weken meerder malen in het nieuws kwam omdat hij meer dan 20 functies bekleedt binnen het ambtelijk apparaat, blijkt nu als adviseur van de president in het crisisteam van de Surinaamse Luchtvaartmaatschappij (SLM), zijn advocatenbureau Bissessur Legal BV dat in Nederland is gevestigd werk hebben gegund bij de SLM.

VHP-fractieleider Asis Gajadien vindt dit niet kunnen en heeft president Santokhi gevraagd om een onderzoek te laten instellen.

Volgens de volksvertegenwoordiger is er spraken van conflict of interest en kan deze zaak vergeleken worden met het geval van de gewezen governor van de Centrale Bank van Suriname Robert van Trikt die zijn bedrijf Orion werk had gegund.

Het was Leo Brunswijk die deze zaak dinsdag aan de grote klok heeft gehangen in het actualiteitenprogramma ‘MManten Taki.

Daar vertelde Brunswijk dat Bissessur maandelijks 17.500 euro ontvangt. SLM-directeur Paul de Haan zou eerder deze zaak hebben ontkend.

Het personeel van de SLM heeft vanmorgen uit boosheid het werk neergelegd. De bond wil duidelijkheid hebben over deze kwestie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

boom vier kinderen
Lifestyle

Bijzondere hartvormige boom ontdekt vlakbij Zanderij Airport

Holi handen PHAGWA PAGWA PAGHWA
Suriname

Holi-dag 2026 officieel vastgesteld op dinsdag 3 maart

wapens kogels
Suriname

Nieuwe aanhoudingen en wapenvondsten in zaak illegale landingsbaan Witagron

gaaman osso nieuw koffiekamp
Suriname

Zijin Rosebel Gold Mines draagt Gaawan Osu over aan Nieuw Koffiekamp

olievaten brand milieuschade
Suriname

NMA treedt hard op na brand bij illegaal olieverwerkingsbedrijf in Para

BGVS en indiase amba
Suriname

India en Suriname verkennen samenwerking voor betaalbare geneesmiddelen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws