• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Franse bolletjesslikker aangehouden bij Stolkersijver

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 december 2021 21:28 - Geüpdatet op 22 december 2021 06:31
in Nieuws
bolletjesslikker drugs coke cocaine

GFC NIEUWSREDACTIE- De 26-jarige Fransman Jean M. is in de middag van 21 december omstreeks 14.00 uur door de politie bij de controlepost van Stolkersijver in Suriname aangehouden, waarna hij werd overgedragen aan de rechercheurs van de afdeling Narcotica Brigade.

De wetsdienaren die bezig waren met controlewerkzaamheden hielden Jean die op weg was naar de Franse kant staande.

De Fransman kon ter verificatie van zijn persoonsgegevens geen persoonlijke documenten overleggen aan de dienstdoende politieambtenaren.

Jean die zich vanaf dat moment zenuwachtig gedroeg, gaf de politie eerlijk te kennen dat hij cocaïne bolletjes had geslikt, aangezien hij in geldnood verkeerde.

Naar zeggen van de drugverdachte kwam hij vanuit de Franse kant naar Suriname en vertoefde enige tijd op een woonadres in het ressort Munder. Vanuit dat adres poogde hij voor een zekere L.R. die ook een Fransman is de drug te smokkelen naar Frans-Guyana.

De drugverdachte heeft inmiddels 42 cocaïnebolletjes met een totaalgewicht van 380 gram uit zijn lichaam uitgescheiden. Het is niet uitgesloten dat Jean meerdere bolletjes uit het lichaam zal afscheiden.

Jean is ter zake overtreding Wet Verdovende Middelen hangende het onderzoek in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

President Jennifer Simons in overleg met geestelijke leiders over nationale gebedsdag en maatschappelijke ontwikkeling.
Suriname

President Simons in overleg met geestelijke leiders over nationale gebedsdag

sociale zaken sozavo
Suriname

Sozavo waarschuwt voor onjuiste berichtgeving over AUSV

chinese ambassade doneert
Suriname

Chinese ambassade doneert kantoorapparatuur aan Bureau Onderwijsinformatie en Studiefaciliteiten

Zwaailicht politie
Suriname

Vriend aangehouden na mysterieuze dood 28-jarige vrouw

[Aggregator] Downloaded image for imported item #435510
Suriname

OWMCP en ministerie RO bespreken knelpunten en samenwerking in Nickerie

landveld binnenland marrons
Suriname

Minister Landveld in dialoog met Saamaka-gemeenschap over ontwikkeling binnenland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws