• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Etnel: koers “loslaten” wordt ware ramp voor samenleving

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
2 mei 2021 15:47
in Nieuws
euro 20 cent

GFC NIEUWSREDACTIE- De koers loslaten zal een ware ramp betekenen voor die samenleving! Kies in deze wel een andere richting, een ander beleid, want dit wordt een ramp.

Woorden van Patricia Etnel, NPS-parlementariër, die op social media haar mening gaf over het “loslaten” van de koers.

Zij legt uit waarom. “Onze instituten zijn te zwak, onze controlemechanismen zijn rampzalig en die tijdbom in de samenleving is ready om te ontploffen.”

“En bepaalde ontwikkelingen ‘e mik a volk las bribi’ ernstig. Eén daarvan is het benoemingsbeleid dat zeer beschamend en disrespectvol is naar de samenleving toe”.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Suriname is binnen 10 jaar een zeer rijk land dankzij slim beleid

“En wat ik constateer, is dat er een bepaalde houding is van ‘ik doe wat ik wil, ondanks de vele kritieken.’ Gewoon diep triest en ja ‘suma’ na Patty no. Maar goed in 2019 heb ik aan de NDP-fractie gezegd: wat je vandaag hebt, hoef je morgen niet meer te hebben”.

“De samenleving heeft het laatste woord en met die impopulaire besluiten die genomen worden, zou ik mij wel anders opstellen.”

“Maar goed ‘skin firi’ moet je hebben om te begrijpen hoe die samenleving naar je kijkt en wat de uitkomsten van je genomen besluiten kunnen zijn voor de toekomst”.

“Integriteit, respect, rechtvaardigheid, wijsheid, kunde en ‘skin firi’ moet je bezitten om in tijden van grote problemen de samenleving te leiden.”

Bekijk ook:

DNA zoekt draagvlak voor grensprotocol tijdens overleg met Aukaners

Zoektocht naar rolstoel in Academisch ziekenhuis leidt volgens patiënten tot onnodige stress

“Wenk: de regeringen onder leiding van Venetiaan waren niet in alles de beste maar bepaalde besluiten hebben gewerkt. Het wiel opnieuw uitvinden is niet nodig. Buig voor het volk….”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Grensregeling moet rechten bewoners langs Marowijnerivier waarborgen
Suriname

DNA zoekt draagvlak voor grensprotocol tijdens overleg met Aukaners

Opname-ingang van het AZ Paramaribo.
Gezondheid

Zoektocht naar rolstoel in Academisch ziekenhuis leidt volgens patiënten tot onnodige stress

Hakrinbank kijkt na 90 jaar vooruit met innovatie en digitalisering
Suriname

Hakrinbank viert 90-jarig bestaan en zet koers naar duurzame en digitale toekomst

Illustratiefoto.
Suriname

Twee verdachten na drie jaar aangehouden in onderzoek naar drugszending via postbedrijf

De Wijdenboschbrug
Suriname

Nederland ontdekt verborgen gebreken in brug, Surinaamse ingenieur waarschuwt voor Wijdenboschbrug

Minder dan één op de tien plasticflessen wordt gerecycled.
Suriname

Green Circle luidt noodklok over plasticvervuiling in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws