• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

ECD zal erop toezien dat ‘Egte Pindakaas’ van de schappen wordt gehaald

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
3 March 2022 12:14
in Nieuws
egte pindakaas

GFC NIEUWSREDACTIE- De Economische Controle Dienst (ECD) van het ministerie van Economische Zaken in Suriname zal tijdens haar controlewerkzaamheden ook erop toezien dat pindakaas van het merk ‘Egte’ niet in de winkels voorkomt.

Op verzoek van het ministerie heeft Hatramij op 2 maart een bekendmaking gepubliceerd op hun Facebookpagina over pindakaas van het merk ‘Egte’.

De importeur Hatramij heeft een terugroepactie ingevoerd van pindakaas van het merk ‘Egte’. Het gaat om de smaken honey, crunchy, creamy en sugar free creamy. De reden hiervoor is dat het vacuüm deksel losraakt, waardoor het product bloot kan komen te staan aan contaminatie.

Het bedrijf heeft besloten alle pindakaas van het merk ‘Egte’ van de schappen te halen. Aangezien het gaat om een voedingsmiddel is het Bureau Openbare Gezondheidszorg (BOG) ook op de hoogte gesteld van deze recall.

Winkeliers dienen deze terug te zetten in hun magazijn, totdat de vernietiging plaatsvindt. Zij die over het product beschikken kunnen in contact treden met Hatramij N.V. 482424/ 487978.

Productinformatie:

1.Vervaldatum: 25 mei 2023

2.Productiedatum: 25 mei 2021

Batchnummer: RM2225
Land van herkomst; India
Gewicht: 340g en 510g

ShareTweetSend

Meer berichten

tarnadi remi
Suriname

Chevron informeert Coroniaanse gemeenschap over booractiviteiten in Blok 5

kirk charlie
Buitenland

Buitenlanders die moord Charlie Kirk toejuichen mogelijk niet meer welkom in Amerika

Sergio Yanes Preciado
Buitenland

Man breekt neus van Joodse vader voor ogen van zijn kinderen maar krijgt geen straf

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws