• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

ECD treft wederom vervallen producten aan in supermarkten

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 juni 2025 13:00
in Suriname
winkel supermarkt producten

De Economische Controle Dienst (ECD) van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ), heeft in de periode van 17 juni tot en met 25 juni diverse winkelcontroles uitgevoerd bij supermarkten in de districten Wanica en Paramaribo.

Tijdens deze controles zijn wederom vervallen producten aangetroffen.

In A. supermarkt aan de Sumatraweg no.75 zijn vervallen Cola essence, Hanne Classic cornflakes, Are Zoo cornflakes, Swinketchup, blikken Prima Fagioli cannelloni white, Hipspo, Kent mushroom en Kent Chille pepper van de schappen gehaald.

Aan de Indira Gandhiweg no. 357 bij G. supermarkt heeft de ECD vervallen blikken excellence sardien Jong a kiem pasta en mokate coffee whitener aangetroffen.

Aan de Helena Christinaweg no. 254 bij R. supermarkt zijn vervallen stroop, Mi Goreng noodles, Swiss tomatenketchup, zilveruitjes en Sweet Corn kernels aangetroffen.

Bij de supermarkten L.F. supermarkt aan de Bomapolder serie 2 no. 316, A. supermarkt aan de Soekwastraat no 5, L.F. supermarkt aan de Schimmelpenninck straat no 28, F. supermarkt Coesewijnestraat no.34 en V. supermarkt Coesewijnestraat no.69, zijn aangetroffen vervallen pakken Arrivowafel, pakken King of wafel, Abro spray paint, cornflakes, easoning mix for chicken, Top Ramen, Remia Garlic Saus, Wafels XXL, Shishado Marinade, Furlens Marinade en Chicken Flavor.

De vervallen goederen zijn in het bijzijn van de ondernemers vernietigd en enkele zijn verwijderd van de schappen om ingeruild te worden bij de leverancier.

Het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie roept de samenleving op om vermoedens van prijsopdrijving en hamsteren door te geven. Klachten kunnen worden ingediend via het verkorte nummer 1940, WhatsApp (+5978530915) of via het telefoonnummer 483949

ShareTweetSendSend

Meer berichten

monorath
Suriname

Ministerie: Volledig onderzoek naar dodelijke schietpartij in uitvoering

Luchtvaartdeskundige Tomas Chlumecky
Suriname

Internationale luchtvaartexpert waarschuwt voor structurele risico’s in Surinaamse luchtvaartsector

pl pertjajah luhur
Suriname

Sterke vriendschap binnen regeercoalitie zichtbaar tijdens viering PL-jubileum

ADEK anton de kom universiteit
Suriname

Wetenschappelijk personeel AdeKUS hervat beraad: onderwijsactiviteiten opnieuw stopgezet

Argos Suriname 2
Suriname

Argos Suriname viert 60 jaar lokale cementproductie

depressief verdrietig eenzaam huilen
Lifestyle

KIVC vraagt samenleving om aandacht voor eenzame mensen tijdens feestdagen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws