• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Dreiging met moord en mishandeling leidt tot arrestatie D.S.S.

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
19 juni 2025 02:30
in Suriname
handboeien aanhouding crimineel arrestatie politie

De politie van Albina heeft de verdachte D.S.S. aangehouden op verdenking van mishandeling, bedreiging en vernieling van eigendommen van zijn ex-partner.

De aanhouding volgde na een aangifte die de vrouw een dag eerder deed bij het politiebureau.

Volgens de verklaring van de aangeefster had D.S.S. op zondag 15 juni telefonisch contact opgenomen met de wens zijn vijf maanden oude dochter te bezoeken.

Toen hem werd medegedeeld dat het kind sliep en een bezoek op dat moment niet mogelijk was, besloot hij toch naar de woning van de vrouw te gaan. Eenmaal daar forceerde hij zichzelf toegang tot het huis en uitte ernstige bedreigingen.

De verdachte verklaarde onder meer dat hij de vrouw zou doden en gaf aan dat zij ‘geluk had’ dat hij zijn vuurwapen niet bij zich had.

Met een mes in de hand joeg hij haar op, sloeg haar vervolgens in het gezicht – wat resulteerde in een bloederige snijwond – en vernielde daarna haar mobiele telefoon.

Na de aanval wist de vrouw te vluchten en deed aangifte. De verdachte werd binnen 24 uur opgespoord, voorgeleid en – na afstemming met het Openbaar Ministerie – in verzekering gesteld. De politie van Albina zet het onderzoek voort.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Volgens Pinas klopt het dat Suriname economische risico’s kent, maar betekent dat niet automatisch dat de SRD richting SRD 50 of hoger zal schieten.
Suriname

‘Ramcharan maakt samenleving onnodig bang met waardedaling SRD’

Minister Pokie in gesprek met haar Braziliaanse ambtgenoot
Suriname

Suriname en Brazilië bespreken samenwerking rond sociale bescherming

President Simons stapt in het vliegtuig op weg naar Brazilië en de Dominicaanse Republiek
Suriname

Simons zoekt in Brazilië en Dominicaanse Republiek naar economische kansen

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Illustratiefoto
Suriname

Groot verdriet na overlijden van 19-jarige verkeersslachtoffer

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Jongeman vermist na val in Marowijnerivier bij Da Paagi

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws