• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Douane vereert met bezoek president Santokhi: dit is nooit eerder gebeurd

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
5 mei 2022 17:00
in Nieuws
santokhi douane

GFC NIEUWSREDACTIE- De Surinaamse douanedienst, die als een belangrijke ader van de economie functioneert, heeft bezoek gehad van president Chandrikapersad Santokhi.

Het staatshoofd heeft op 5 mei een werkbezoek gebracht aan de dienst Invoerrechten en Accijnzen.

De regeringsleider is tijdens dit bezoek deelgenoot geweest van de bevordering van 15 douaneambtenaren. Ook het naambord van een nieuwe containerscanner werd bij deze gelegenheid onthuld.

Bondsvoorzitter Joyce de Vlugt, gaf tijdens haar toespraak aan vereerd te zijn met het bezoek van de president. “Dit gebeurt voor het eerst in mijn bijna 30 dienstjaren en naar ik me heb laten vertellen heeft dit nooit eerder plaatsgevonden,” stelt de Vlugt.

De bondsvoorzitter verheugt zich op de ingebruikname van het in aanbouw zijnde pand, dat als douanekantoor zal fungeren. Hiermee zal de douane eindelijk over een eigen onderkomen beschikken. Hetgeen, voor de dienst van eminent belang is.

Het groot tekort aan douaneambtenaren is hierbij ook onder de aandacht van de president gebracht. De Vlugt drukt de regering op het hart, om spoedig over te gaan tot werving en selectie van nieuwe personeelsleden. “Mogelijk zullen er zelfs twee lichtingen kort na elkaar moeten volgen,” omschrijft zij de urgentie.

Zij zegt verder dat de dienst over deskundig personeel beschikt, echter zal meer aandacht besteed moeten worden aan de doorgroeimogelijkheden. Ze geeft de garantie dat de dienst als collectief ervoor zal zorg dragen dat de rol binnen de economie optimaal uitgevoerd zal worden.

Tot slot vroeg de bondsvoorzitter ook naar verbetering van de secundaire voorzieningen, met name de medische voorzieningen. “Ik wil u namens de organisatie bedanken voor dit bezoek. We kijken uit naar wat u voor ons in petto heeft. Wij blijven benieuwd,” aldus bondsvoorzitter Joyce de Vlugt.

Mis dit niet:

Bewoners willen structurele aanpak verzakkingen: “Niet weer vullen, maar de oorzaak aanpakken”

Parakreekbrug twee dagen volledig afgesloten voor verkeer

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Bewoners eisen onderzoek naar oorzaak verzakkingen.
Suriname

Bewoners willen structurele aanpak verzakkingen: “Niet weer vullen, maar de oorzaak aanpakken”

Herstelwerkzaamheden zorgen voor tijdelijke verkeersomleiding bij Parabrug.
Suriname

Parakreekbrug twee dagen volledig afgesloten voor verkeer

Regering wil cultuur steviger verankeren in het Surinaamse onderwijs.
Suriname

Eerste nationale Heritage Month afgesloten met oproep om Surinaams erfgoed te koesteren

Inheemse dorpshoofden eisen volledige erkenning van collectieve grondenrechten
Suriname

VIDS: “Vijf kilometer bescherming doet geen recht aan onze traditionele gebieden”

Lions Club zet zich opnieuw in voor schoolgaande kinderen in Wanica en Saramacca
Suriname

Lions Club Paramaribo Central ondersteunt 29 schoolgaande kinderen met schoolartikelen

Pot met rijst op gasfornuis achtergelaten
Suriname

Woning en bestelwagen volledig uitgebrand aan Steenslagweg

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws