• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Dominicaan op inrit voor eigen woning doodgeschoten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 juli 2021 19:48
in Nieuws
dood moord

GFC NIEUWSREDACTIE- De 29-jarige Dominicaan Gary de Jezus Cepeda is op 25 juli in de Julianastraat in Suriname doodgeschoten.

De 47-jarige schutter Steven L. en de 49-jarige Marlon D. werden kort na het voorval door het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) aangehouden.

De politie van het ressort Centrum en rechercheurs van de afdeling Kapitale Delicten begaven zich naar de plek van het incident. Aldaar troffen de wetsdienaren een man liggende op het wegdek aan die geen teken van leven meer vertoonde. Deze man bleek naderhand Gary de Jezus, Cepeda te zijn.

Uit het voorlopig onderzoek is naar voren gekomen, dat Marlon en Steven in een personenauto zaten die geparkeerd stond in de inrit van Steven.

Op een gegeven moment liep Cepeda en nog een andere man naar de personenauto, waarbij Cepeda aan Marlon en Steven vroeg waarom zij een woning in de straat aan het filmen waren.

Bekijk ook:

Hogere Nederlandse erfbelasting kan ook Surinamers duur komen te staan

Voorlopige eindexamencijfers HAVO en VWO tonen positieve ontwikkeling

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Impotente mannen met een te klein geslachtsdeel vinden hulp uit de natuur

Na een korte woordenwisseling zou Cepeda een greep naar de zaktelefoon van Marlon hebben gemaakt waarna Steven een vuistvuurwapen tevoorschijn haalde en daarmee op Cepeda schoot.

Het slachtoffer werd in de borststreek geraakt. De gewonde man rende weg van de auto, maar zeeg enkele meters verder op het wegdek in mekaar.

Marlon en Steven werden kort na het schietincident door RBTP aangehouden en overgedragen aan de collega’s van de afdeling Kapitale Delicten.

Het wapen waarmee Steven op Cepeda heeft geschoten, had hij illegaal in zijn bezit en is hangende het onderzoek in beslag genomen.

Marlon en Steven gaven aan dat zij dachten dat Cepeda en diens metgezel rovers waren.

Steven is in verzekering gesteld, terwijl Marlon na verhoor is heengezonden.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Nederland praat over een hogere erfbelasting. Dit kan ook gevolgen hebben voor Surinamers met familie, een woning of ander vermogen in Nederland.
Lifestyle

Hogere Nederlandse erfbelasting kan ook Surinamers duur komen te staan

A.A. Hoogenboorn Atheneum behaalt hoogste voorlopige slagingspercentage
Suriname

Voorlopige eindexamencijfers HAVO en VWO tonen positieve ontwikkeling

Regering zet in op moderne havens als motor voor toekomstige economie
Suriname

Simons: moderne havens essentieel voor economische groei en offshore-ontwikkeling

Ondanks beperkte middelen blijft politie optreden tegen criminaliteit
Suriname

Politie registreert 19 gewapende overvallen en 184 inbraken in één maand

Coöperatie Tranga Wroko Umang Fu Marwina krijgt impuls voor podosiri-productie
Suriname

DAOB ondersteunt podosiri-producenten in Marowijne met verwerkingsapparatuur

Nieuwe kennis moet kwaliteit van vuurwapenonderzoeken verbeteren.
Suriname

Tien rechercheurs volgen gespecialiseerde cursus in forensische ballistiek

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws