• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

DOE-lid en A20-lijsttrekker Baasaron mogelijk nieuwe EZ-minister

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
30 mei 2025 12:38
in Suriname
DOE - Team - 2

A20 zal haar lijsttrekker, Andrew Baasaron, voordragen als kandidaat-minister van Economische Zaken.

Baasaron is lid van de Democratische Organisatie voor Eenheid (DOE), die samen met Partij voor Recht en Ontwikkeling (PRO) deelnam aan de verkiezingen onder het samenwerkingsverband A20.

Zijn voordracht wordt dit weekend voorgelegd aan de interne structuren van de partij voor verdere bespreking en goedkeuring.

De kandidatuur van Baasaron wordt binnen A20 beschouwd als een belangrijke stap richting beleidsmatige impact en bestuurlijke verantwoordelijkheid, en als bevestiging van het streven van de partij om met capabele leiders een inhoudelijke bijdrage te leveren aan het landsbestuur.

De definitieve goedkeuring van de voordracht zal plaatsvinden na overleg met de leden en de betrokken commissies binnen de partij.

In lijn met de waarden van transparantie en collectief leiderschap, wordt het besluit zorgvuldig afgewogen binnen de structuren van A20 en de bredere alliantie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Volgens Pinas klopt het dat Suriname economische risico’s kent, maar betekent dat niet automatisch dat de SRD richting SRD 50 of hoger zal schieten.
Suriname

‘Ramcharan maakt samenleving onnodig bang met waardedaling SRD’

Minister Pokie in gesprek met haar Braziliaanse ambtgenoot
Suriname

Suriname en Brazilië bespreken samenwerking rond sociale bescherming

President Simons stapt in het vliegtuig op weg naar Brazilië en de Dominicaanse Republiek
Suriname

Simons zoekt in Brazilië en Dominicaanse Republiek naar economische kansen

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Illustratiefoto
Suriname

Groot verdriet na overlijden van 19-jarige verkeersslachtoffer

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Jongeman vermist na val in Marowijnerivier bij Da Paagi

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws