• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

DOE-lid en A20-lijsttrekker Baasaron mogelijk nieuwe EZ-minister

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
30 mei 2025 12:38
in Suriname
DOE - Team - 2

A20 zal haar lijsttrekker, Andrew Baasaron, voordragen als kandidaat-minister van Economische Zaken.

Baasaron is lid van de Democratische Organisatie voor Eenheid (DOE), die samen met Partij voor Recht en Ontwikkeling (PRO) deelnam aan de verkiezingen onder het samenwerkingsverband A20.

Zijn voordracht wordt dit weekend voorgelegd aan de interne structuren van de partij voor verdere bespreking en goedkeuring.

De kandidatuur van Baasaron wordt binnen A20 beschouwd als een belangrijke stap richting beleidsmatige impact en bestuurlijke verantwoordelijkheid, en als bevestiging van het streven van de partij om met capabele leiders een inhoudelijke bijdrage te leveren aan het landsbestuur.

De definitieve goedkeuring van de voordracht zal plaatsvinden na overleg met de leden en de betrokken commissies binnen de partij.

In lijn met de waarden van transparantie en collectief leiderschap, wordt het besluit zorgvuldig afgewogen binnen de structuren van A20 en de bredere alliantie.

Mis dit niet:

Hoe ontdekt Nederland verborgen vermogen in Suriname?

Kansengezinnen ontbreken in Surinaams beleid: gemiste kans voor Local Content en SROI

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Denk je dat een huis of grond in Suriname buiten het zicht van de Nederlandse Belastingdienst blijft? 'Verborgen' vermogen kan toch worden opgespoord. Foto: Suriname binnenstad ter illustratie
Lifestyle

Hoe ontdekt Nederland verborgen vermogen in Suriname?

De gezinnen met de minste kansen dreigen achter te blijven.
Suriname

Kansengezinnen ontbreken in Surinaams beleid: gemiste kans voor Local Content en SROI

vliegen reizen vliegtuig passagier
Nederland

Analist ziet oplossing in Surinaamse experts uit Nederland

De organisatie van Copa Pertjajah bereidt zich voor op de tweede editie van het 6x6-toernooi. Foto: Pixabay
Sport

Copa Pertjajah maakt zich op voor tweede editie voetbaltoernooi met 48 teams

Brandweer blijft alert op mogelijke nasmeulende resten.
Suriname

Situatie op vuilstortplaats Ornamibo stabiel, voorzorgsmaatregelen opgeheven

Personeelsadministratie Justitie onder de loep.
Suriname

Justitie en Veiligheid start trainingen voor uniforme afhandeling personeelszaken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws