• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

DOE-lid en A20-lijsttrekker Baasaron mogelijk nieuwe EZ-minister

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
30 mei 2025 12:38
in Suriname
DOE - Team - 2

A20 zal haar lijsttrekker, Andrew Baasaron, voordragen als kandidaat-minister van Economische Zaken.

Baasaron is lid van de Democratische Organisatie voor Eenheid (DOE), die samen met Partij voor Recht en Ontwikkeling (PRO) deelnam aan de verkiezingen onder het samenwerkingsverband A20.

Zijn voordracht wordt dit weekend voorgelegd aan de interne structuren van de partij voor verdere bespreking en goedkeuring.

De kandidatuur van Baasaron wordt binnen A20 beschouwd als een belangrijke stap richting beleidsmatige impact en bestuurlijke verantwoordelijkheid, en als bevestiging van het streven van de partij om met capabele leiders een inhoudelijke bijdrage te leveren aan het landsbestuur.

De definitieve goedkeuring van de voordracht zal plaatsvinden na overleg met de leden en de betrokken commissies binnen de partij.

In lijn met de waarden van transparantie en collectief leiderschap, wordt het besluit zorgvuldig afgewogen binnen de structuren van A20 en de bredere alliantie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Gedumpte hond met puppies
Lifestyle

Onvoldoende besef over gevaarlijke honden baart KIVC zorgen

studentencampus
Suriname

Onderhoudswerkzaamheden campus verbeteren leefomstandigheden studenten

verkeersongeval aanrijding
Suriname

Pick-up slaat om na botsing, meerdere gewonden gemeld

arrest handboeien verdachte politie
Suriname

Truckbestuurder in verzekering na dodelijk ongeval op Brownsweg

gezin dakloos door brand
Suriname

Dringende oproep na verwoestende brand: “Wij zijn alles kwijt”

marinbo park
Suriname

Rehabilitatie Marinbopark in Albina in voorbereiding met internationale ondersteuning

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws