• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Dodelijk verkeersslachtoffer Noordpolderdam verloor controle over voertuig

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 augustus 2021 11:43
in Nieuws
hands 1926414 1280

GFC NIEUWSREDACTIE- De 54-jarige autobestuurder, John Soekdew, is in de avond van 7 augustus bij een verkeersongeval aan de Noordpolderdam ter plaatse overleden.

De politie van Kwatta, Suriname, kreeg omstreeks kwart over negen in de avond een melding dat een auto in de Noordpolderdam, ter hoogte van Leiding 7A, in de langs de weg lopende goot was beland en dat de inzittende vermoedelijk overleden was.

Toen de politie en de ambulance ter plaatse arriveerden was de heer Soekdew al door omstanders uit het voertuig gehaald. Hij vertoonde geen levensteken meer.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Vliegtuigje crasht: piloot merkt na opstijgen dat er niet genoeg brandstof is

Onderzoek wees uit dat Soekdew kort voor het ongeval alleen in zijn auto te Leiding 7A reed. Hij kwam vanuit de richting van de Commissaris Weythingweg gaande in de richting van de Noordpolderdam.

Toen hij de Noordpolderdam in sloeg verloor hij de controle over de besturing van zijn auto. De auto raakte van de rijbaan sloeg over de kop en kwam in de langs de weg lopende goot terecht.

Zijn ontzielde lichaam is afgestaan aan de nabestaanden.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Lantiwei Dey 17 januari 2026
Suriname

Lantiwei Dey geeft krachtige impuls aan dorps- en gebiedsontwikkeling Beneden-Cottica

Minister Dirk Currie tijdens de jaarlijkse accreditatieceremonie van het Nationaal Orgaan voor Accreditatie
Suriname

Nieuwe master in olie en gas officieel erkend in Suriname

boskamp foodplan
Suriname

Visie op Port Boskamp en Caribische voedselzekerheid circuleert op social media

gopal grant nickerie
Suriname

Ruim US$ 750.000 voor renovatie sportaccommodaties in Nickerie

horeca eten restaurant
Suriname

Verhoogde controlewerkzaamheden aangekondigd bij ondernemingen Wanica Centrum

nieuw bestuur adek
Suriname

Virginia Asin-Oostburg aan het hoofd van nieuw ADEKUS-bestuur

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws