• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

DNL herpubliceert plan voor Suriname

Shafely King door Shafely King
21 mei 2025 17:40
in Suriname
DNL nieuwe leeuw dharm mungra

De politieke partij DNL (De Nieuwe Leeuw) laat aan GFC Nieuws weten dat zij haar plan voor Suriname opnieuw publiceert.

Partijleider Dharmvir Mungra verklaart dat hij na zijn recente podcastoptreden bij Dave van Aerde verschillende signalen ontving dat het plan en de visie van DNL nog onvoldoende bekend zijn bij het brede publiek.

“Daarom herpubliceren we het plan nogmaals, in de hoop dat de Surinamers – en ook de journalisten – er nog meer aandacht aan zullen geven,” aldus Mungra.

Op de vraag hoe het kan dat het plan niet bij iedereen bekend is, antwoordt hij: “Wij blijven het uitdragen, maar in dit tijdperk van sociale media en versnipperde aandacht zijn er zóveel mensen die informatie uitzenden. Het is veel voor burgers om te verwerken – het nieuws, de berichten, én alles wat ze al dragen in hun werk en gezin.”

Volgens DNL is het juist in deze verwarrende informatiestroom belangrijk om heldere, integere en toekomstgerichte plannen steeds opnieuw onder de aandacht te brengen.

Het herpubliceren van het plan is dan ook geen stap terug, maar een stap vooruit: een uitnodiging aan iedere Surinamer om zelf te oordelen, vragen te stellen en mee te bouwen aan een beter bestuur, zegt Mungra.

Het plan van DNL is vanaf vandaag opnieuw beschikbaar via de officiële kanalen van de partij.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Jongeman vermist na val in Marowijnerivier bij Da Paagi

Focus op vaderschap, mentale gezondheid en geweldpreventie.
Suriname

Binnenlandse Zaken start voorbereidingen voor Internationale Dag van de Man 2026

Eid ul-Adha boodschap gekoppeld aan duurzame economische ontwikkeling
Suriname

Suriname Business Forum benadrukt waarden van saamhorigheid en verantwoordelijkheid tijdens Eid ul-Adha

Burgers worstelen met dure vlees- en visprijzen
Suriname

Stijgende prijzen van vlees en vis raken samenleving hard: “Basisvoeding wordt onbereikbaar”

Minister Melvin Bouva en zijn Braziliaanse ambtsgenoot Mauro Vieira tijdens overleg in Brasília ter voorbereiding van het bezoek van president Jennifer Simons.
Suriname

Suriname en Brazilië bereiden officieel bezoek president Simons voor

Automobilisten klagen over filevorming door fastfood drive-thru’s
Suriname

Lange drive-thru rijen veroorzaken verkeerschaos op drukke wegen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws