• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Dief in Nickerie maakt auto- en bromfietseigenaren het leven zuur

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
5 augustus 2023 14:15 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:10
in Nieuws
dief rover roof

GFC NIEUWSREDACTIE- De verdachte P.S. is na goed speurwerk van de Surinaamse politie in de avond van 2 augustus op een adres in het ressort Nieuw-Nickerie in de kraag gevat voor diefstal van een auto en bromfiets.

De eigenaar van het voertuig hield de politie voor dat hij voor de diefstal zijn auto in de garage had geparkeerd en de contactsleutel in het voertuig had gelaten.

Terwijl hij zich in zijn woning bevond, hoorde hij op een bepaald moment de motor van zijn auto starten. Hij dacht dat het zijn vrouw was die wilde uitrijden, waardoor hij niet op controle uitging.

Hij besloot om tocht een kijkje te nemen en zag hij een an met zijn voertuig wegrijden.

De politie stelde direct een onderzoek in en werd de gestolen auto in de garage van een woning in het ressort Nieuw Nickerie gesignaleerd. De verdachte P.S. werd op het adres aangetroffen en direct aangehouden, waarna hij ter voorgeleiding naar het politiebureau werd overgebracht.

Terwijl de verdachte P.S. in afwachting op zijn voorgeleiding in de politiewacht werd opgehouden, stapte de benadeelde B.J. het politiebureau binnen voor het doen van aangifte van diefstal van zijn bromfiets.

Naar aanleiding van deze aangifte werd P.S. eveneens door de politie aan de tand gevoeld, waarbij naar voren is gekomen dat hij de bromfiets had weg genomen.

Met de gestolen bromfiets verplaatste hij zich in het ressort en deed daarna het adres van de aangever T.S. aan, alwaar hij ervandoor ging met diens auto.

Op aanwijzing van de verdachte is de bromfiets achterhaald, waarna beide aangevers weer over hun voertuigen konden beschikken.

P.DS. is in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

dna de nationale assemblee
Suriname

Ramcharan roept president op tot ontslag van zieke en onbekwame ministers

Kokosolie
Suriname

Kokosolie-export blijft achter ondanks Surinaamse potentie

somohardjo
Suriname

Somohardjo en Afonsoewa dienen voorstel in: 50% minder vergoeding bij geen verlenen quorum

leesbrillenproject
Nederland

Meer dan 40 ouderen geholpen tijdens sociale actie van SCA Zoetemeer

Politieonderzoek leidde tot de aanhouding van twee verdachten na een reeks autodiefstallen in Paramaribo.
Suriname

Politie pakt duo op na reeks diefstallen van autobumpers in Paramaribo

fish 1280
Nederland

Drugs in bevroren vis in Nederland zorgt opnieuw voor imagoschade voor Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws