• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Dennis Rodman zegt dat hij naar Rusland gaat om vrijlating van Brittney Griner te vragen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
21 augustus 2022 11:52
in Nieuws
220821 dennis rodman jm 0943 1c6ee1

GFC NIEUWSREDACTIE- Voormalig NBA-speler Dennis Rodman zei zaterdag dat hij van plan is rusland te bezoeken om de vrijlating te eisen van Brittney Griner, de WNBA-ster die deze maand werd veroordeeld tot negen jaar gevangenisstraf op drugsbeschuldigingen.

“Ik kreeg toestemming om naar Rusland te gaan om dat meisje te helpen”, vertelde Rodman aan NBC News in een restaurant in D.C. “Ik probeer deze week te gaan.”

Als Rodman naar Rusland gaat, zal het niet de eerste keer zijn dat hij informele diplomatie voert met een internationale leider die slechte betrekkingen heeft met de VS.

Rodman heeft het afgelopen decennium een relatie opgebouwd met de Noord-Koreaanse leider Kim Jong-un en heeft meerdere bezoeken gebracht aan het kluizenaarskoninkrijk. Hij noemde de Russische president Vladimir Poetin “cool” na een reis naar Moskou in 2014.

In 2018 dook hij op aan de zijlijn van de ontmoeting van toenmalig president Donald Trump met Kim in Singapore. En hij heeft bijgedragen tot de vrijlating van de Amerikaan Kenneth Bae uit Noord-Korea.

Foto: NBC News

ShareTweetSendSend

Meer berichten

boodschappen winkel
Nederland

Claim dat Nederland Surinaamse producten expres blokkeert klopt niet

jeugdraad
Suriname

Jeugdraad Suriname sluit 2025 af en zet koers uit voor versterkte jeugdparticipatie

Assuria X CSR
Suriname

Assuria zet feestmaand in met grootschalig kerstinitiatief voor kindertehuizen

vrouwe justitia openbaar ministerie OM
Suriname

Beschuldiging van partijdigheid bij het Openbaar Ministerie roept tegenreactie op

dollar inflatie
Suriname

SEOB waarschuwt voor inflatie en hoge schuld in 25e economisch bulletin

[Aggregator] Downloaded image for imported item #413082
Suriname

Politie arresteert verdachten in zaak van ontvoering en beroving

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws