• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

De recente politici die zijn gemigreerd naar andere politieke partijen

GFC Nieuws Opinie door GFC Nieuws Opinie
25 februari 2025 16:00
in Opinie
biervliet pakittow

Het is niet mijn bedoeling een opsomming te geven van alle politieke migranten die in de afgelopen jaren gemigreerd zijn.

Met enkele voorbeelden wil ik de lezers toch wakker schudden.

Politieke migranten komen in bijna alle politieke partijen voor. Bij de een is het meer, maar bij de ander is het minder.

Zaterdag 22 februari 2025 keek ik naar een vergadering van de NDP in OCER. Ik zag drie politieke migranten op het podium. De een komt met het vliegtuig en valt direct op.

Biervliet behaalde in 2020 121 stemmen. Alle “migranten” worden groots ontvangen in het centrum. De dansende Biervliet wordt misschien de opvolger van drs. A. Misiekaba.

Misiekaba behaalde op 25 mei 2020 in Paramaribo 2.878 stemmen. Meneer Misiekaba had 24 maal (2.400%) meer stemmen dan meneer Biervliet.

Uit de recente geschiedenis is gebleken dat politieke migranten door de Surinaamse kiezers afgestraft worden. Laten we eerst naar de drie nieuwe politieke “migranten” kijken, die allen kandidaten waren in Paramaribo op 25 mei 2025.

A
A

Politieke ”migranten“ worden na de migratie door de kiezers afgestraft

B
B

Met deze enkele voorbeelden wil ik duidelijk maken dat ook na de verkiezingen van 25 mei 2025 een einde zal komen aan de politieke loopbaan van Belfort, Biervliet en Gummels.

Ik ben geen paigammar (profeet), maar ik beschik wel over voldoende kennis van de Surinaamse politieke geschiedenis.

Ik denk nog steeds aan bekende historici (guru’s) die mij gevormd hebben, zoals de heren: Tjoe Ny (†), D. Krishnadath (†), D. De’breu (†), A. Loor (†), Del Prado (†), Maurits Hassankhan en Bernard Tjin Liep Shie.

Hardeo Ramadhin

ShareTweetSend

Meer berichten

suriname auto gow2 paramaribo
Opinie

Regeringen hebben Surinamers tot slaaf gemaakt van hun eigen rekeningen

paramaribo suriname
Column

Avondgeuren in Paramaribo leren ons weleens wanneer zwijgen beter is

Masker verborgen agenda
Opinie

De VHP blaast stof van oude wet: opportunisme of integriteitsstrijd?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws