• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Dat Meghan Markle en Prince Harry uit elkaar gaan kon makkelijk worden voorspeld, zegt relatiekenner

P. Peterson door P. Peterson
21 juli 2023 07:40
in Lifestyle
markle harry

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Nu Meghan Markle en Prince Harry hebben besloten om vanwege vermeende geldproblemen tijdelijk uit elkaar te gaan, zijn er vragen opgekomen over de status en de dynamiek van hun relatie.

Het tweetal zou onder enorme financiële druk staan. Hun luxe leven in Californië staat volgens mediahuis PageSix op losse schroeven nadat de Spotify deal van Meghan in een fiasco eindigde.

Casanova, de Nederlands-Italiaanse relatiekenner zegt aan GFC Lifestyle dat al vanaf het begin duidelijk was dat hun huwelijk en relatie niet van lange duur zou zijn.

“Prince Harry is een schoolvoorbeeld van een man zonder ruggengraat. Je moet goed gek zijn om het koningshuis vaarwel te zeggen, om daarna met hangende pootjes een ex-Hollywood actrice met een waslijst van zeer twijfelachtige handelingen te achtervolgen!”

Casanova beweert dat de 41-jarige Markle voornamelijk interesse toonde in de drie jaar jongere Harry vanwege zijn status en hem gebruikt om hogerop te komen.

“Het is absurd dat mevrouwtje het noodzakelijk acht om te verblijven tussen de beroemdheden, in een miljoenenvilla in Californië, om nu te jammeren dat ze het niet kunnen betalen,” zegt de relatiekenner.

De voormalige actrice wordt door Casanova ook beschuldigd van het zichzelf plaatsen in de slachtofferrol om de ‘show te stelen.’

De relatiekenner concludeert: “Meghan Markle is een opportunist en wil desondanks haar gefortuneerde leefstijl uitstralen hoe moeilijk haar leven is. Prince Harry heeft een grote blunder gemaakt door met haar te trouwen.”

Foto: instagram/sussexroyal

ShareTweetSend

Meer berichten

suriname avond nacht paramaribo zonsondergang
Lifestyle

Kan je in Suriname leven met een Nederlands pensioen van €1000 per maand?

Vrouw dame verdriet huilen tranen verbazing
Lifestyle

Jonge vrouw koppelt vriendinnen aan rijke mannen en brengt hun relaties in gevaar

vrouw dame telefoon
Lifestyle

Surinaamse mannen moeten stoppen met vreemde vrouwen te complimenteren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws