• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Dak van RGD Poli Ellen dreigt in te storten volgens klokkenluider

'Vorige regering heeft het nooit afgemaakt'

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 november 2025 14:19
in Suriname
poli ellen

Een bezorgde inwoner meldt zich met een duidelijke en alarmerende boodschap over de toestand bij RGD Poli Ellen.

Hij beschrijft dat er dagelijks ongeveer twintig medewerkers aanwezig zijn en dat elke ochtend tussen de vijftig en tachtig patiënten binnenlopen voor medische hulp.

Juist in zo’n drukbezochte poli verwacht je veiligheid en stabiliteit, maar volgens de inzender is daarvan geen sprake.

De GFC Nieuws-lezer legt uit dat er een nieuw gebouw staat dat onder de vorige regering is opgeleverd, maar dat dit pand nooit volledig is afgemaakt.

rgd poli ellen

Bekijk ook:

Havens Suriname voorbereid op groeiende olie- en handelsactiviteiten

Vrouw met Alzheimer toont opmerkelijke verbetering na gebruik paddo’s, Surinamers willen meer weten

Belangrijke voorzieningen ontbreken nog steeds. Zo is er geen septictank geplaatst en staat het gebouw zonder het noodzakelijke meubilair dat nodig is om het in gebruik te nemen. Hierdoor blijft het nieuwe onderkomen onbenut, ondanks de dringende behoefte aan een veilige werk- en behandelruimte.

De oude poli, waar personeel en patiënten nu nog dagelijks gebruik van maken, verkeert ondertussen in een gevaarlijke staat. Volgens de inzender is het gebouw ernstig bouwvallig.

De constructie zou dermate verzwakt zijn dat het dak elk moment kan instorten. Het risico dat medewerkers en patiënten lopen, wordt daarmee als onaanvaardbaar omschreven.

In zijn ingezonden bericht, gericht aan de president en het ministerie van Volksgezondheid, vraagt de lezer dringend om onmiddellijke aandacht en actie.

Hij benadrukt dat zorgmedewerkers hun werk niet verantwoord kunnen doen zolang zij onder onveilige omstandigheden moeten functioneren, en dat patiënten recht hebben op een veilige omgeving.

De hoop is dat deze noodkreet leidt tot snelle maatregelen om veiligheid en continuïteit van de zorg bij RGD Poli Ellen te waarborgen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Rivieren en havens centraal in toekomstige economische ontwikkeling.
Suriname

Havens Suriname voorbereid op groeiende olie- en handelsactiviteiten

De studie verscheen onlangs in het internationale vakblad Frontiers in Neuroscience en heeft sindsdien wereldwijd de aandacht getrokken van onderzoekers, artsen en familieleden van dementiepatiënten.
Gezondheid

Vrouw met Alzheimer toont opmerkelijke verbetering na gebruik paddo’s, Surinamers willen meer weten

Plannen voor nationaal telethon rond sporthal in voorbereiding.
Entertainment

Dino Canterburg ‘Damaru’ wil nationaal initiatief voor renovatie NIS opzetten

Flessen water vaak aan voorzijde winkels en blootgesteld aan zonlicht.
Suriname

Deskundigen adviseren koel bewaren van gebotteld water

De begraafplaats wordt ook opnieuw opgemeten voor een betere planning.
Suriname

Onderhoudsfonds ingesteld voor openbare begraafplaats Para

Bewoners vragen structurele oplossing voor terugkerende waterproblemen.
Suriname

Verbeterde waterafvoer PWB-project na verwijderen illegale dam

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws