• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Criminaliteitsgolf baart DNA-lid Debie zorgen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 april 2021 07:19
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- Naar aanleiding van de recente berichten in de media met betrekking tot gewapende roofovervallen vraagt Rajendre Debie, lid van De Nationale Assemblee (DNA), duidelijkheid in een brief aan de minister van Justitie en Politie, Kenneth Amoksi.

In zijn brief wijst het lid erop dat er dagelijks berichten in de media verschijnen over gewapende roofovervallen op klaarlichte dag ,zowel op straat als in supermarkten en woonhuizen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Integraal veiligheidsplan en directe acties ontbreken in Suriname, terwijl criminaliteit verruwt

Deze roofovervallen c.q. geweldsmisdrijven gaan gepaard met een toename en verruwing van criminaliteit, veel ouderen en seniorenburgers die het slachtoffer worden van roof middels geweldpleging, veel ondernemers die het slachtoffer worden, veel vrouwen die het slachtoffer worden en er wordt veel geweld gebruikt bij deze roofovervallen waardoor slachtoffers getraumatiseerd raken.

Het lid wil weten welke maatregelen de ministers met spoed zal treffen om de criminaliteit hard aan te pakken en om het onveiligheidsgevoel in de samenleving terug te dringen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Surinamer in Amsterdam
Lifestyle

Alles is beter in Suriname, maar in Nederland zijn er uitkeringen

chan santokhi 2
Suriname

Chan Santokhi distantieert zich van uitspraken zoon: “Geen plaats voor beledigingen in onze samenleving”

rusland
Suriname

Rusland: We kunnen ons geen nieuwe verdeeldheid veroorloven

ufo uap
Lifestyle

Mogelijke onthulling buitenaards leven door Amerikaanse president bereikt Surinamers nauwelijks

sunbaru inheemsen indianen
Suriname

Sambura Woyupore: ware onafhankelijkheid is pas compleet wanneer onze rechten worden erkend

[Aggregator] Downloaded image for imported item #421697
Suriname

Suriname en India versterken landbouwbanden met nieuwe afspraken voor 2026

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws