• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Buitengewone vergadering drie belangrijke ambtenarenbonden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
3 maart 2024 15:45
in Suriname
vergadering samenwerking meeting

Maandag zullen ambtenaren die zijn aangesloten bij drie belangrijke bonden – de Douanebond, de Bond Ontvanger der I&A (BPOIA) en de Bond Ministerie van Financiën (BAMF) – samenkomen voor een buitengewone vergadering.

Deze vergadering komt voort uit een groeiend gevoel van onvrede onder de ambtenaren die verbonden zijn aan de genoemde bonden.

Het feit dat deze buitengewone vergadering is geïnitieerd door de drie besturen, met de convocatie ondertekend door Joyce de Vlugt, voorzitter van de Douanebond, onderstreept de ernst van de situatie.

Het is duidelijk dat er belangrijke kwesties spelen die de belangen van deze ambtenaren raken, en het is van vitaal belang dat deze worden aangepakt.

De gezamenlijke inspanningen van alle betrokken partijen, vertegenwoordigd door hun respectievelijke besturen, benadrukken de urgentie en de noodzaak van deze vergadering.

De exacte aard van de ontevredenheid is nog niet duidelijk, maar het is wel merkbaar dat er grote zorgen leven onder de ambtenaren.

De uitkomst van deze bijeenkomst kan een belangrijke invloed hebben op de arbeidsomstandigheden en de toekomstige richting van het ambtenarenapparaat.

Analisten zeggen aan GFC Nieuws te hopen dat deze vergadering een vruchtbare gelegenheid zal bieden voor open dialoog, constructieve discussie en het vinden van duurzame oplossingen voor de uitdagingen waarmee deze ambtenaren worden geconfronteerd.

Mis dit niet:

Gratis supersnel internet tijdens de Surinamevlucht komt dichterbij

Korpschef Melvin Pinas bezoekt bouwlocatie nieuw hoofdbureau van politie

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

KLM-kist op Zanderij
Lifestyle

Gratis supersnel internet tijdens de Surinamevlucht komt dichterbij

Korpsleiding en politiebond bekijken voortgang bouw nieuw hoofdbureau.
Suriname

Korpschef Melvin Pinas bezoekt bouwlocatie nieuw hoofdbureau van politie

Onderwijsuitdagingen in Brokopondo onder de aandacht tijdens werkbezoek
Suriname

Minister van Onderwijs bezoekt scholen in Brokopondo

De VSB benadrukt dat goed bestuur niet uitsluitend een verantwoordelijkheid is van de overheid.
Suriname

VSB bespreekt economisch klimaat in Suriname met Fitch Ratings

Wie beslist over herstelmiddelen? Grani vraagt Nederland om concrete antwoorden.
Suriname

Grani eist meer zeggenschap voor nazaten over herstelmiddelen voor Suriname

Werkgelegenheid, onderwijs en mentale gezondheid centraal in jeugdbeleidsnota
Suriname

Jeugdinstanties overhandigen beleidsnota met jongerenprioriteiten aan president Simons

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws