• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Billie Eilish maakte gebruik van ‘dubbelganger’ tijdens optreden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
22 juni 2022 09:07
in Entertainment
billie eilish coachella performance 2022 billboard 1 1548

GFC NIEUWSREDACTIE- De 20-jarige popsensatie Billie Eilish onthult dat ze eens een ‘dubbelganger’ had ingezet tijdens een show en dat niemand wist dat zij het niet was.

De “Happier Than Ever” -zangeres onthulde tijdens haar optreden op dinsdag (21 juni) op Apple Music 1’s The Matt Wilkinson Show dat ze een van haar back-updansers die ongeveer hetzelfde postuur heeft als zij gebruikte tijdens het bijwonen van Coachella dit jaar.

“Ik kleedde haar aan in een showlook die ik eerder had gedragen.” De danseres deed een zwarte pruik op, een masker en een zonnebril. Verder droeg ze de schoenen en sokken van Billie.

De 20-jarige Amerikaanse voegde eraan toe: “Ik zette haar achter op het podium en ze stond daar terwijl de lichten aangingen en iedereen dacht dat ik het was. En niemand wist ooit dat ik het niet was, letterlijk niemand wist het.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

AmbeDaMi
Entertainment

Muziektheatervoorstelling ‘Manenge’ brengt traditie en moderne mannelijkheid samen in Suriname

Bienvenue à Marly Gomont
Entertainment

Cinémarathon Francophone brengt drie dagen Franse films en cultuur naar Paramaribo

top 3 miss india
Entertainment

Elegantie, cultuur en empowerment centraal bij Grand Finale Miss India Suriname 2026

roue verveer
Entertainment

‘Donor van Ons’ krijgt steun van Roue Verveer

concert
Entertainment

Conservatorium Suriname presenteert interculturele avond met traditionele Noord-Indiase raga en westerse pianoklank

Collectief pers foto
Entertainment

Drie gevestigde Surinaamse artiesten bundelen krachten in het collectief OUD10THIEK

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws