• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

BEP hoort noden bewoners Nieuw Aurora in Boven-Suriname aan

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 mei 2022 03:00
in Nieuws
bezoek bep binnenland

GFC NIEUWSREDACTIE- Het parlementslid Remy Kanape van de politieke partij BEP in Suriname heeft afgelopen weekend een bezoek gebracht aan de 3 partijkernen van het dorp Nieuw Aurora aan de Boven-Surinamerivier.

Kanape was op bezoek om de bewoners een hart onder de riem te steken en te verzekeren dat de partij zich blijft inzetten voor de belangen van de bewoners.

Er is vergaderd over de positie van de partij alsook de noden van de plaatselijke gemeenschap. Zo is bijvoorbeeld aan Kanape verzocht om de regering te vragen wanneer de AOV-gelden en kinderbijslag uitbetaald zullen worden.

Kanape verzekerde de gemeenschap dat hij alle aangehaalde problemen op het bord van de regering zal leggen en zal aandringen op een oplossing. De goed opgekomen kernleden waren blij met het bezoek en vroegen om het contact te blijven onderhouden.

Ze waren ondanks alles reeds gereed om zich in te zetten voor de verkiezingen van 2025 of eerder. Ze volgen de actuele berichten op de voet via het radioprogramma A Sten Fu BEP op radio Muje van Gunsi. Community Radio Maive is momenteel uit de lucht.

Kanape was vergezeld van BEP-hoofdbestuursleden Johan Koese voor de regio Boven-Suriname en Rene Amautan van Pamakka gebied, terwijl Galimo Plato als secretaris van Afdelingsbestuur van Boven-Suriname de coördinatie heeft gevoerd.

Volgens hem was er sprake van een succesvolle bijeenkomst tussen de kernleden en gemeenschap van Nieuw Aurora met het hoofdbestuur van de BEP.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

einsteinstraat paramarib
Suriname

Wandelaars en sporters blij met schoonmaak sloot aan Albert Einsteinstraat

Minister Bouva
Suriname

Adviesraad DNL fileert diplomatiek narratief minister Bouva

Blikjeswaren
Suriname

Samenleving blij met goedkope producten PL Ondro Broki Zondagmarkt

nederlandse taal
Lifestyle

Beperkte opties voor Latino’s in Suriname om Nederlands te leren

Ministers in overleg met Rosebel Gold Mines over versterking veiligheid in Pikin Saramacca
Suriname

Ministers verlengen veiligheidsafspraken met Rosebel Gold Mines na incident

ronnie brunswijk
Suriname

Brunswijk kritisch over College van Procureur-Generaal: Geen eenvoudige zaak

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws