• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Belfort wil dat de regering valt

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
13 maart 2021 10:00 - Geüpdatet op 2 juni 2022 10:02
in Nieuws
santokhi en brunswijk e1613678131296

INGEZONDEN– Het DNA-lid Edward Belfort is al enkele maanden systematisch bezig om tweedracht te creëren binnen de regering en haat te zaaien tussen Hindostanen en marrons.

De negatieve kritiek op president Chandrikapersad Santokhi en de VHP lijkt meer op haat en wrok, omdat zijn droom om president van dit land te worden niet uitkwam.

Hierna werden zijn verlangens om minister of directeur te worden bij een staatsbedrijf: Staatsolie of de Energie Bedrijven Suriname, niet bevredigd.

Een lid van de Nationale Democratische Partij schimpte nog in De Nationale Assemblee dat Belfort is blijven zitten en dat zijn politieke partij ABOP ervoor heeft gekozen om hem niet te bevorderen.

Na een eerste schorsing het afgelopen jaar door zijn partij bleef Belfort voor enige tijd rustig. Nu lijkt hij de ‘strijdbijl’ weer te hebben opgepakt en hakt genadeloos in op voornamelijk president Santokhi en de VHP-ministers. Hoogstwaarschijnlijk zijn die makkelijke schietschijven om zijn frustraties op bot te vieren.

Natuurlijk gaat het op dit moment niet goed met Suriname en zal het even duren, voordat de ontwikkeling en of verandering die we met zijn allen wensen, gerealiseerd wordt. Maar Belfort wist wat de regering zou overnemen; dus dat het niet goed gaat, is een open deur intrappen.

Ook al was Belfort president geworden, zou de huidige financieel-economische situatie niet anders zijn. Wat hij nu doet, is mensen ophitsen tegen de regering en haat zaaien, met als uiteindelijke doel dat de huidige regering valt.

Dwayne K.

Mis dit niet:

Surinamers zijn lang niet de enigen die massaal een Europees paspoort najagen

Driejarig meisje aangereden aan Watamaleostraat, bestuurder zonder rijbewijs aangehouden

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar [email protected]

BEKIJK OOK: President Santokhi de juiste en enige man om Suriname weer op de rails te krijgen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Schiphol aankomsthal 4 wordt dikwijls gebruikt voor Surinamevluchten.
Lifestyle

Surinamers zijn lang niet de enigen die massaal een Europees paspoort najagen

Automobilist zonder geldig rijbewijs rijdt kleuter aan.
Suriname

Driejarig meisje aangereden aan Watamaleostraat, bestuurder zonder rijbewijs aangehouden

Meerdere schoten gelost op woning aan Henkie Soerdjbaliestraat.
Suriname

Woning in Sunny Point beschoten, schutter spoorloos

TIP treft onregelmatigheden aan bij reisdocumenten van vier Cubanen.
Suriname

TIP controleert 193 voertuigen in Calcutta, vier Cubanen aangehouden voor nader onderzoek

Weggebruikers gewaarschuwd voor vertragingen bij Plantage Republiek.
Suriname

Herstelwerkzaamheden aan brug Petrus Cairoweg starten vandaag

Commissie bespreekt hervorming van de belastingrechtspraak
Suriname

Nieuwe belastingrechtspraak moet rechtspositie van burgers en bedrijven versterken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws