• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

‘Bangerik’ wil extreem pijnlijke wortelkanaalbehandeling bij tandarts zonder verdoving

P. Peterson door P. Peterson
24 maart 2023 10:00
in Lifestyle
tandarts

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een 42- jarige man die slachtoffer is van verkeerde informatie wil dat een extreem pijnlijke wortelkanaalbehandeling bij hem zonder verdoving wordt uitgevoerd.

De veertiger uit het Frans – Guyanese Cayenne heeft volgens een familielid te horen gekregen dat röntgenfoto’s suggereren dat hij een bacteriële infectie heeft in het wortelkanaal van zijn tand.

Hij ervaart uitzonderlijk veel pijn bij het eten of drinken van warm of koud eten en drinken.

“Mijn neef is echter bang voor de verdoving bij de tandarts en wil dus zonder een prikje de behandeling laten uitvoeren, wat krankzinnig is. Hij weet niet waar hij aan begint.”

GFC Lifestyle verneemt dat Fransman een angst heeft ontwikkeld nadat een vriend van hem in Frankrijk jaren terug kwam te overlijden na het toedienen van contrastvloeistof bij het maken van een MRI- scan.

Maar volgens gegevens van het Erasmus Medisch Centrum kan contrastvloeistof slechts milde bijwerkingen geven, onder meer een metaalsmaak in de mond of misselijkheid.

Uitgebreide uitleg, dat het toedienen van contrastvloeistof helemaal niets van doen heeft met het geven van een verdovingsprik door de tandarts, heeft de ‘bangerik’ niet op andere gedachten weten te krijgen.

Naar verluidt stelt de man zijn bezoek aan de tandarts steeds uit. Een deskundige legt aan GFC uit dat geen mens een dergelijke behandeling zonder verdoving aankan.

Mis dit niet:

Surinamevluchten blijven voorlopig doorgaan ondanks schrappen 5.000 banen bij KLM

Nederlander vraagt zich af hoe nieuw museum in Para bezoekers wil trekken

“Deze heer zal vanwege de extreme pijn binnen een half minuut het bewustzijn verliezen. Geen enkele bonafide tandarts zal hem helpen”, voorspelt zij.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

KLM Boeing 777 op Schiphol.
Lifestyle

Surinamevluchten blijven voorlopig doorgaan ondanks schrappen 5.000 banen bij KLM

Nieuw museum in Para brengt plantagegeschiedenis en cultureel erfgoed tot leven
Lifestyle

Nederlander vraagt zich af hoe nieuw museum in Para bezoekers wil trekken

amerika vlag washington
Lifestyle

Zware nederlaag Trump kan mogelijk gunstig uitpakken voor Surinamers die naar Amerika willen

dsb de surinaamsche bank suriname paramaribo
Lifestyle

‘Surinamers met Amerikaanse green card moeten spaargeld bij Surinaamse banken melden’

Schiphol aankomsthal 4 wordt dikwijls gebruikt voor Surinamevluchten.
Lifestyle

Surinamers zijn lang niet de enigen die massaal een Europees paspoort najagen

Roken sigaret kind
Lifestyle

KIVC wil dat Suriname roken in de omgeving van kinderen strafbaar maakt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws