• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Baasaron voert gesprekken met personeel in Wanica, Para en Sipaliwini over lokale economische uitdagingen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
6 augustus 2025 14:00
in Suriname
ez atjoni

Op dinsdag 5 augustus heeft minister Andrew Baasaron van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ), werkbezoeken afgelegd aan de regionale dependances in de districten Wanica, Para en Sipaliwini.

De dependances vervullen een essentiële rol in beleidsondersteuning, het stimuleren van ondernemerschap en het versterken van economische activiteiten in de regio.

Tijdens de werkbezoeken heeft minister Baasaron uitgebreid gesproken met het personeel over hun dagelijkse werkzaamheden, de actuele uitdagingen op de werkvloer en hun bijdrage aan de sociaal-economische ontwikkeling van de betreffende districten.

De delegatie bestond onder andere uit de directeur van Economische Zaken, mevrouw Suraksha Hirasingh, de onderdirecteur Interne Markt, mevrouw Sarita Vyent, en de onderdirecteur Administratieve Diensten, de heer Rishi Raghoenath.

Baasaron voerde openhartige en constructieve gesprekken met de medewerkers van de dependances. Daarbij is nadrukkelijk stilgestaan bij de uitdagingen waarmee zij worden geconfronteerd, zoals beperkte middelen, capaciteitsvraagstukken en de behoefte aan meer ondersteuning vanuit het hoofdkantoor.

Het personeel heeft tevens zijn verwachtingen uitgesproken richting het ministerie, met name ten aanzien van versterking van de lokale uitvoering en besluitvorming.

De bewindsman onderstreepte het belang van lokale betrokkenheid, het delen van kennis en het stimuleren van initiatieven die gericht zijn op zelfredzaamheid en economische groei in de districten.

Hij sprak zijn waardering uit voor het werk dat onder soms moeilijke omstandigheden wordt verricht, en gaf aan dat het ministerie bereid is om – binnen de beschikbare middelen – gericht ondersteuning te bieden.

Mis dit niet:

EBS kondigt minimaal drie uur loadshedding aan door sterk stijgend energieverbruik

KPS controleert 1.358 voertuigen tijdens intensieve verkeerscontroles

Deze werkbezoeken markeren het begin van een breder traject om de regionale aanwezigheid en effectiviteit van het ministerie verder te versterken.

Baasaron benadrukte dat hij zich samen met de dependances wil inzetten voor duurzame en praktische oplossingen die de economische weerbaarheid van alle districten bevorderen.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

EBS kan vooraf niet aangeven welke wijken worden uitgeschakeld.
Suriname

EBS kondigt minimaal drie uur loadshedding aan door sterk stijgend energieverbruik

KPS controleert ruim 1.300 voertuigen in vijf ressorten
Suriname

KPS controleert 1.358 voertuigen tijdens intensieve verkeerscontroles

PA’s vertrekken naar Sint Maarten voor ondersteuning detentie- en gevangeniswezen.
Suriname

Suriname stuurt tweede groep Penitentiaire Ambtenaren naar Sint Maarten

IKBeN moet kinderbescherming in Suriname beter coördineren.
Suriname

President Simons ondertekent pledge voor Integraal Kinderbeschermingsnetwerk Suriname

Productiestation Meerzorg getroffen.
Suriname

Lage waterdruk in delen van Paramaribo en omgeving door uitval bron

Minister Harish Monorath heeft elf medewerkers van de Economische Controle Dienst beëdigd tot Buitengewoon Agent van Politie. Foto: CDS
Suriname

ECD controleurs krijgen na elf jaar weer extra politiebevoegdheden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws